Supplementler ile ilgili herşey burada!

Animal Cuts 164.90 ₺

Animal Cuts

Yazar
Kullanıcılar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Özellikle yarışmacılar için hazırlanmış özel yağ yakımı formülüdür.

 Diyet yapan vücut geliştirme sporcularının iştahlarını frenlemesi için birebir destektir.

 Tek bir pakette termojenik, metabolik, lipolitik uyarıcılar ve diüretik bileşenleri bulundurur.

Definisyon ve hatlı görünüme sahip olmak isteyenler için idealdir.

Vücudunda fazla su tutan sporcular tarafından kullanılabilir.

Kilo vermek isteyen ileri seviye sporcular ve definisyon dönemindeki sporcular tercih edebilir.

3 hafta boyunca Antrenman günleri ve dinlenme günleri de dahil haftanın her günü 2 paket alınır. Bir paket sabah alınırken diğer paket minimum 6-8 saat sonra alınır.
Yağ yakımını desteklemek için CLA, yağsız kas gelişimi için izole protein, amino asit, BCAA, Glutamine ile kombine edilebilir.

Animal Cuts Nedir?

 Define ve hatlı bir görünüme mi sahip olmak istiyorsunuz? Eğer öyle ise hem vücudunuzdaki yağı hem de fazla suyu azaltacak bir ürüne ihtiyacınız var demektir. Bu hedeflerinize ulaşmak için Animal Cuts birebir uygun olacaktır.

 Animal Cuts’ın termojenik formülünün yanı sıra antrenmanlar sırasında odaklanma, vücuttaki fazla suyun atımı, kas kütlesini korunması, enerji sağlaması ve sağlıklı iştah seviyesinin korunması üzerinde olumlu etkileri vardır. Bu anlamda Animal Cuts diyet yapan ileri seviye bir sporcunun tüm ihtiyaçlarını karşılar. Size düşen sadece beslenmenize dikkat etmek, antrenman yapmak ve diyetinize uymaktır. Animal Cuts  hedeflerinize ulaşmanız için geri kalan tüm ihtiyacınızı karşılar.

 Kısaca Cuts diyet sırasında ihtiyacınız olan herşeyi tek bir pakete sığdırmıştır. Animal Cuts’ın yeni ve gelişmiş formülü ile sadece termojenik bir yağ yakıcı değildir. Yirmi bir gün boyunca her gün, her bir paket Animal Cuts içinde 8,500 mg yağ yakımını destekleyici çok yönlü özel formülü ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 Termojenik bir yağ yakıcı olarak Animal Cuts son derece güçlüdür. Termojenik, vücutta depolanmış yağı kalori olarak yakan anlamına gelmektedir.  Termojenik yağ yakıcılar vücut ısısını arttırarak  daha fazla kullanılabilir enerji açığa çıkarırlar. Animal Cuts’ın içindeki termojenikler caffeine anhydrous, methylxanthine-rich herbs—kola nut, guarana, yerba mate, raspberry ketones, coleus forskohlii and evodiamine’dir.

 Aynı zamanda Animal Cuts’ın içeriğinde metabolizma hızını arttıran en güçlü içeriklerle doludur. ( Yeşil çay, Oolong çayı, siyah çay, kahve çekirdeği) Metabolizma hızı vücuda alınan besinlerin ne kadarının depolanmadan enerjiye çevirebildiği ile ilgilidir. Kısaca metabolizmanın hızlı olması demek vücutta daha az yağ depolanması anlamına gelir.

 Vücudunuzdaki fazla sudan dolayı şişkin bir görünüme sahipseniz ve hatlarınız belirgin değilse yine Cuts’ın içeriğindeki diüretikler bu sorunu çözecektir.

 Diyet yapmak genellikle stres hormonu olarak bilinen kortizol seviyesinin artmasına neden olur. Yüksek kortizol seviyeleri vücuttaki diğer hormonların salınımını da etkiler ve özellikle vücut geliştirme ile uğraşanların istemediği kas kaybı yaşanmasına sebep olur. Animal Cuts’ın özel formülü kortizol seviyelerinin ideal aralıklarda kalmasını destekler, böylece vücudunuzda yağlar yakılırken kas kaybı minimum olur.

 Animal Cuts’ın içeriğindeki CCK Boosters iştahınızı da baskılamayı destekler ve şeker ve karbonhidrat tüketimini daha kolay bir şekilde azaltmanızı sağlar.

 Ayrıca Cuts antrenman sırasında odaklanmanıza ve daha rahat antrenmanlar çıkarmanıza   yardımcı olur.

Eğer sıradan yağ yakıcılardan ve antrenmanlarınızdan istediğiniz sonucu alamadıysanız, hedefiniz daha hatlı ve yağsız bir vücuda sahip olmaksa Animal Cuts’ı deneyin!

468 ad

3 Yorum

  1. CUTS OLMADAN BU KADAR KİLOYU VEREBİLİRMİYDİM BİLMİYORUM AMA GÜN BOYUNCA TER İÇİNDE GEZİYODUM OTURDUĞUM YERDE BİLE HİSSEDİLİYODU..

  2. İşe yaramayan tamamiyle çöp bir ürün

  3. Ahmet ustam sen bir yandan camış gibi yeyip bir yandan da bu ürünü kullanırsan tabi ki işe yaramayan tamamıyla çöp bir ürün şeklinde yorum yazarsın. Ürün gayet işe yarıyor. Gerçekten hakkını veriyor yani

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin