Supplementler ile ilgili herşey burada!

Animal Flex 145.90 ₺

Animal Flex

Yazar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Universal Animal Serisinin İleri Seviye Eklem ve Kıkırdak Sağlığına Yönelik Koruyucu Ürünüdür.
Eklem ve Kıkırdak Sağlığını Korumak İsteyenler, Performans Sporcuları, Ağır Antrenman Yapanlar
Günlük olarak 1 paket alınız. Cycle yapılmasına (kullanımına ara verilmesine) gerek yoktur. Diğer Animal ürünleri ile kombine edilebilir.
Glucosamine chondroitin içeren gıda takviyeleri hariç diğer tüm gıda takviyeleri ve supplementler ile kombine edilebilir.

 Animal Flex İçeriği:

animal-flex-295-nutrition-fact

Eklem ağrıları haftada 4 ve daha fazla spor yapanlar, kilo fazlası olanlar ve yaşı ilerleyenler için büyük bir risktir ve yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürür, antrenmanlardan uzun süre uzak kalmak, ameliyat, hatta spor hayatının bitmesi ile sonuçlanabilir. Glucosamine Chondroitin MSM kullanarak eklem ve kıkırdak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Glucosamine sülfat eklem sağlığını korumak için birebirdir. Glucosamineeklemlerin arasında kayganlık sağlayarak sürtünmeyi ve aşınmayı önleyen eklem sıvısının yapısında bulunur. Glukosamine’nin en önemli kaynağı kabuklu su ürünleridir. Glucosamine kıkırdak dokusunun sülfat alımını arttırmaya ve eklem sağlığınızı korumaya yardımcı olur.

Eğer eklem sağlığınızı korumayı amaçlıyorsanız, kıkırdak sağlığı sizin için önemlidir. Kıkırdak dokusuna kan akışı olmadığı için kıkırdak sağlığının korunmasında uygun bir beslenme şekli ve supplementler son derece etkilidir.

Bu noktada chondroitin devreye girer. Çünkü chondroitin kıkırdak dokuya besin maddeleri ve su geçişini sağlar, bu sebeple eklem sağlığı için mükemmel bir içeriktir.

Chondroitin antrenman seviyesi ne olursa olsun bayan-erkek herkes için uygundur. Eğer yüksek yoğunluklu antrenman yapıyorsanız eklemleriniz üzerine ekstra bir yük biner, bu yüzden chondroitini supplement programınıza eklemenizde yarar vardır.

Chondroitin günlük olarak 400-600 mg düzenli şekilde kullanılmalıdır. Antrenman günlerinde olduğu gibi off-günlerde de almanızda herhangi bir sakınca olmaz, aksine aynı şekilde kıkırdak sağlığınızı olumlu etkiler.

Sulfonyl sulfur olarakta bilinen Methylsulfonylmethane (MSM) saf, toksik ve metalik olmayan, doğal bir elementtir. MSM’in birincil görevi kıkırdak doku sağlığını korumaktır ancak aşağıdaki gibi faydaları da mevcuttur:

  • Hormon seviyelerini düzenler
  • Antioksidan etkisi vardır
  • Cilt ve saç sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahiptir.
468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin