Supplementler ile ilgili herşey burada!

Animal Nitro 143.90 ₺

Animal Nitro

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Animal Nitro kutusunun içinde tıpkı diğer Animal Serisi ürünlerinde olduğu gibi tabletlerle dolu paketler bulacaksınız. Günlük kullanımı ideal olan 2 pakette 9 temel gerekli amino asitten 12,000 mg (arjinin, histidine, isoleucine, leucine, lysine, methionine, phenylalanine, threonine ve valine), B6 ve Niasin bulacaksınız. Ayrıca Nitro yalnızca bir servisinde (6 g)  4568 mg BCAA içerir.

Bu amino asitlerin özelliği, temel gerekli amino asitler olmaları, anabolik etkileri ve insanın kas dokusunda bulunan amino asitlerle tamamen aynı olmalarıdır. Animal Nitro bu ürünleri insan kas dokusunu baz alarak en ideal oranlarda içerir ve bu anlamda rakipsiz bir üründür.

Universal Animal Nitro’nun en önemli özelliklerinden birisi branşı ne olursa olsun, hedefi ister bulk, ister definisyon, isterse sadece o anki formunu korumak olsun herkese yönelik bir ürün olmasıdır.


Diyette olanlar için Animal Nitro, yağsız kas kütlenizi korumanızı ve az-kalorili diyet sırasında antrenmanlarınızdan sonra yenilenme sürecini çok daha etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Animal Nitro hem anabolik etki hem de anti-katabolik etki gösterir. Ayrıca Nitro vücudun enerji oluşturması sırasında kullandığı özel amino asitleri içermesi dolayısıyla diyette olanlar için son derece önemlidir. Bu amino asitler aynı zamanda testosteron, büyüme hormonu ve insülin gibi anabolik hormonların salınımını destekler.

Diğer taraftan bulk dönemindeki sporcular için Animal Nitro, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm gerekli amino asitleri fazladan kalori içermeksizin sağladığı için önemlidir.  Yani Nitro Günlük kalori alımınızda büyük bir yer kaplamaz, günlük kalori ihtiyacınızı porsiyonlarınızı küçültmeden başka besinlerden sağlayabilirsiniz. Nitro bir protein shake gibi şişkinlik yapmayacak, iştahınızı kapatmayacaktır. Bu kadar küçük porsiyonuna ( 6 g) rağmen, saf ve konsantre formdaki Nitro verimli bir şekilde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm amino asitleri size sağlayacaktır.

Animal Nitro Kullanım Önerisi:

Animal Nitro ’nun kullanımı oldukça kolaydır. Antrenmandan hemen sonra bir paket almanız yeterli olacaktır. Ancak Nitro’nun anabolik etkisinden tam olarak yararlanmak istiyorsanız Animal Nitro’yu antrenman öncesi ve sonrası (toplam 2 paket) almalısınız.

Unutmayın Animal Nitro’yu aç karnına almak etkisini arttıracaktır. DilersenizAnimal Nitro ’yu antrenmanın hemen bitiminde aldıktan yarım saat sonra protein veya karbonhidrat shake’nizi alabilirsiniz.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin