Supplementler ile ilgili herşey burada!

Animal Pak 144 ₺

Animal Pak

Yazar
Kullanıcılar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün notu

Supplement programınızı oluşturmaya Animal Pak ile başlayın ve Animal serisinin diğer ürünlerini Pak’ın etrafına ekleyin.

Animal Pak, Universal markasının Animal serisinin Kompleks vitamin & mineral destegidir.
Spor yapan yapmayan, sağlıklı yaşamak isteyen ve hayat standartlarını arttırmak isteyen herkes kullanabilir.
Her bir pak 10-12 tabletten olusur. Gunde 1 pak tok karnına alınır. Dilerseniz tum tabletleri sabah kahvaltı sonrası alabilirsiniz. Eger yutmakta sorun yasıyorsanız, tabletlerin yarısını kahvaltı sonrası, yarısı oglen yemegi sonrası alınabilir.
Animal Pak ı diger tüm sporcu besinleri ile kombine edebilirsiniz. 

8 Ağustos 1983‘ten beri Animal Pak sporcuların ve spor yapanların zorlu antrenmanları sırasındaki bütün besin ihtiyaçlarını karşılayarak en büyük yardımcıları olmuştur.

28 yıl boyunca pek çok vücut geliştirmeci ve sporcu Pak’i benzerleri ve muadilleri arasından dünyanın en çok satan ürünü konumuna taşımıştır. Peki neden en iyileri ve pek çok diğer sporcu Animal Pak’tan vazgeçememiştir? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Çünkü Animal Pak gerçekten işe yaramaktadır. İlk seferde ve her seferde etkisini hissettirmektedir.

İş yağsız kas kütlesi geliştirmeye geldiğinde ihtiyacınız olan şey temel amino asitlerden, karbonhidratlardan, vitaminlerden, minerallerden ve antioksidanlardan doğru bir kombinasyonla büyük dozajlarda alabilmektir. Animal Pak bu anlamda ihtiyacınız olan herşeyi içermektedir. Her bir pak’ın içerisinde 8 temel amino asit’i ve valine,leucine, isoleucine üçlüsünden oluşan BCAA’ları bulabilirsiniz.

Aldığınız herhangi bir multi vitaminin yeterli olacağına mı inanıyorsunuz? Gerçekçi olun. Sizin amacınız maksimum performans ve kütle kazanımı ise bunlar yeterli olmaz. Her Pak öncelikli olarak çok büyük miktarlarda, vücudumuz için gerekli olan vitamin ve mineralleri içerir. Vitaminler (organik) ve mineraller (inorganik) farmakolojik ajanlar ve katalizörlerdir. Kas geliştirmek ve antrenmanı verimli yapabilmek için gerekli kimyasal reaksiyonları aktive etmekle beraber anabolik etkiden faydalanmanızı sağlarlar. Animal Pak içerisinde diğer multi-vitaminlerde kolay kolay bulamayacağınız Milk Thistle (1 serving’inde 500 mg), Uni-liver ( 1 serving’inde 4080mg) Ginseng (1 serving’inde 250 mg) ve daha pek çok maddeyi de içerir.

Eğer yarışmaya hazırlanıyor ve ağır diyet yapıyorsanız, ve Animal Pak almıyorsanız ortaya ilk çıkacak durum beslenmenizdeki eksikliklerdir. Bu eksiklikler zamanla daha da büyür ve vücudunuz optimum seviyelerinde fonksiyonlarını sürdürmeye devam edemez. Vücudunuz için gerekli olan tek bir besin maddesinin bile eksikliği kritik metabolik süreçlerin önüne geçebilir ve kısaca gelişiminiz durur.

Animal Pak ile ihtiyacınız olan herşeyden yeterince alırsınız. Hem de bir kaç ekstra ile birlikte! Pak performansınızı en optimum seviyeye çıkarmaya yarayan pyridoxine alpha-ketoglutarate (PAK), karnitin, lipotropikler, L-arjinin,alpha lipoik asit, eleuthero ve benzeri daha birçok maddeyi içerir. Her bir pak ile 60’ın üzerinde temel gerekli içerikleri doğru zamanda ve en doğru miktarda alırsınız. Bir pak içerisindeki 11 tablet bunun için özel olarak formülize edilmiştir.

Animal Pak’i supplement programınızın omurgası ve bağışıklık sisteminizin en büyük destekçisi olarak değerlendirin. Eğer ağırlık antrenmanı yapıyorsanız Animal Pak kesinlikle ihtiyacınız olan supplementtir. Unutmayın, piyasadan bir çok supplement gelip geçmiştir, sadece güvenilirliği ve etkisi kanıtlanmış olanları geriye kalmıştır. Tıpkı 1983‘ten beri IFBB pro’ların ve Mr. Olympia yarışmacılarının tercihi Animal Pak gibi!

Sporcu ve vücut geliştiriciler için gerekli özel beslenme ve takviye diyetinin temelini oluşturur.Animal Pak,vitamin,mineral,antioksidan,aminoasit,temel yağ asitleri,elektrolitler ve performans besinlerinden oluşmuş çok kapsamlı besin desteği sağlar.Animal Pak tüm olimpik sporcularının ve vücut gelistiriclerinin %90’ının tercih ettiği bir ürün ve bugüne kadar ABD’de en çok satan Training Pak’tır.

Kullanım Önerisi:

Universal nutrition’ın en önemli ürünlerinden biri olan Animal Pak’i sabah kahvaltısından veya herhangi bir diğer öğünden sonra tok karnına 1 pak kadar alabilirsiniz.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

468 ad

1 Yorum

  1. Vitamin için çok pahalı ya ama içerik 10 numara ne ararsan var

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin