Supplementler ile ilgili herşey burada!

Animal Pump 166.90 ₺

Animal Pump

Yazar
  • Fiyat
  • Performans
  • Editörün Notu
Animal Serisinin üstün performans ürünü olan Pump etkili bir kreatin ve nox kombinasyonudur. Güç dayanıklılık ve antrenman performansını arttırır ve kas gelişimini destekler.
Antrenmanlarında performans artışı isteyenler, performans sporcuları ve yarışmacıların kullanımına uygun bir üründür.
ANTRENMAN GUNLERI: ANTRENMANDAN 30-45 DK ONCE 1 PAKET ALABİLİRSİNİZ. ANTRENMAN YAPMADIGINIZ GUNLER: GÜNLÜK KREATİN DOZAJINI İÇERDİĞİ İÇİN YİNE AYNI SAATTE 1 PAKET ALABİLİRSİNİZ. ANTRENMAN YAPMADIĞINIZ GÜNLER VE ANTRENMANINIZI AKŞAM ÇOK GEÇ SAATLER YAPTIĞINIZ GÜNLER KIRMIZI TABLETI ALMAYINIZ!
Kas gelişimi için Animal Pump, protein tozu, amino asit, BCAA, glutamine, kazein ve vitamin minerallerle kombine edilebilir. Animal serisinin diğer ürünleriyle kombine edilebilir. Özellikle Animal Rage ve Animal Pak ile kombine edilmesi önerilir.

 Animal Pump İçeriği:

animal-pump-347-nutrition-fact

Animal Pum Özellikleri:

Günlük kreatin ihtiyacınızı karşılayan bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda bir nox (arginine, ornithine,citruline içeren) ürünüdür.

Kolay kullanım için hazır paketler halindedir.

Önerimiz:

Animal Pump’ı antrenman öncesi aldığınız zamanlar Pump ve antrenmanınız arasında birşey yemeyin ve içmeyiniz. Böylece ürünün etkisini en iyi şekilde hissedebilirsiniz.

Günlük dozu aşmayınız.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin