Supplementler ile ilgili herşey burada!

Animal Stak 156.90 ₺

Animal Stak

Yazar
Kullanıcılar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Animal Stak kas kütlesi kazanmanızı sağlayan, vücudunuz tarafından salgılanan ve kas gelişimini destekleyen hormonların salgılanmasını arttırmak için tasarlanmış en iyi yardımcınızdır.
Doğal bir anabolik hormon desteği arayan vücut geliştirmecilere ve gücünü ve performansını optimize etmek isteyenlere uygun bir üründür.
3 hafta boyunca günlük tek bir pak alın. Antrenman günlerinde, pak’ı antrenmandan 30 dakika önce alın. Antrenman yapmadığınız günler,aç karnına öğün aralarında alın.En iyi sonuçları almak için bu ürünü 3 hafta kullandıktan sonra 1 hafta ara vererek cycle yapın. Önerilen dozu aşmayınız.
Kas gelişimi için Animal Stak, protein tozu, amino asit, BCAA, glutamine, kazein ve vitamin minerallerle kombine edilebilir.

Her zaman olduğunuzdan daha iri olma potansiyeliniz vardır. Zaten çoğu insanın spor yapmasının temelindeki sebep budur. Animal Stak kas kütlesi kazanmanızı sağlayan, vücudunuz tarafından salgılanan hormonların salgılanmasını arttırmak için tasarlanmış en iyi yardımcınızdır.

Vücut geliştirmeye önem veren bir sporcu olarak amacınız olduğunuzdan daha güçlü ve kaslı olmaktır. Antrenman programlarının birincil amacı da kas gelişimi için vücudumuzun ürettiği anabolik hormonların salınımını desteklemek ve aynı şekilde istenmeyen katabolik hormonların salınımını önlemektir. Bu duruma “anabolik avantaj” adı verilir. Kısacası bunun anlamı daha fazla kas gelişimi ve daha az kas yıkımıdır. Vücudunuzda üretilen GH (büyüme hormonu), IGF-1, testosteron gibi anabolik hormonların seviyesini optimize etmek size hem anabolik avantaj sağlar, hem de hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.
Bu hormonlar yoğun dayanıklılık antrenmanlarında salgılanır. Kasların yenilenmesi özellikle bu hormonlar sayesinde olur. Ancak yoğun antrenman dönemlerinde, ne yazıkki kortizol gibi istenmeyen katabolik hormonların salınımında da artış görülür. İşte Animal Stak burada devreye girerek vücudunuz tarafından doğal olarak üretilen bu hormonların salgılanmasını anabolik avantaj sağlayacak şekilde ayarlar.

Testosteron kas gelişimindeki en önemli hormondur. İş testosteron hormonunun vücudumuzdaki seviyesini ayarlamaya geldiğinde birkaç şeye dikkat etmek gerekir. Birincisi testosteron seviyenizin düşük olmadığından emin olmaktır. Çünkü düzensiz ve eksik beslenme düşük testosteron seviyelerine sebep olabilir. İkincisi testosteron gibi anabolik hormonların östrojen, dihidrotestosteron (DHT) gibi hormonlara dönüşmesini minimize etmektir. Dikkat etmeniz gereken üçüncü şey ise serbest testosteronun vücudunuzdaki total testosteron oranı karşısında uygun değerlerde olmasıdır. Serbest testosteron anabolik etkisi olan ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan testosteron formudur. Bu üç şeyi dikkate alarak kas geliştirmede vücudunuzun gerçek potansiyeline ulaşabilirsiniz. Animal Stak sizin yerinize bunların hepsini yapar. Stak içeriğinde östrojen ve DHT’nin salınımını baskılayan maddeler içerir ve ayrıca testosteronun vücudumuz tarafından doğal olan salınımını arttıran içeriklere de sahiptir.

Testosteron ile birlikte GH’ın (büyüme hormonunun) da anabolik etkisi tartışılamaz. GH somatotropin olarakta bilinen ve hipofiz bezi tarafından salgılanan bir hormondur. Stak vücudunuzun hipofiz bezini uyarır ve doğal GH salgılanmasını arttırır. Animal Stak GH üretimini arttıran doğal ve tamamen güvenli bir üründür.

Stak, hormon seviyelerinin kas gelişimi ve gücünüzden maksimum verimi alacağınız şekilde ayarlanmasını sağlayan eksiksiz bir üründür. Eğer siz de anabolik hormonlardan maksimum faydayı sağlamak istiyorsanız Animal Stak’i deneyin.

Animal Stak Kimler için uygundur?

Doğal bir anabolik hormon desteği arayan vücut geliştirmecilere
Gücünü ve performansını optimize etmek isteyenlere

Günlük Önerilen Doz

3 hafta boyunca günlük tek bir pak alın. Antrenman günlerinde, pak’ı antrenmandan 30 dakika önce alın. Antrenman yapmadığınız günler,aç karnına öğün aralarında alın.En iyi sonuçları almak için bu ürünü 3 hafta kullandıktan sonra 1 hafta ara vererek cycle yapın. Önerilen dozu aşmayınız.

Öneriler

Çok daha iyi sonuçlar için Stak’i Animal Pak ile kombine edebilirsiniz. Hedeflerinize daha çabuk ulaşmak için Animal Stak’i Animal Pump ile de kombine etmeniz mümkündür.

468 ad

1 Yorum

  1. Amerika’daki M-Stak ile kıyaslanmaz ama yine de Türkiye şartlarında kullanılbilecek en iyi testosteron arttırıcı ürünlerden biri!!!

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin