Supplementler ile ilgili herşey burada!

Cellucor C4 Extreme 119 ₺

Cellucor C4 Extreme

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Cellucor C4 antrenman öncesi kullanım için geliştirilmiş bir performans destek ürünüdür. İçeriğindeki beta alanin, kreatin nitrat, arginine gibi maddeler ile antrenman sırasında güç, dayanıklılık ve performans artışı sağlar ve kas gelişiminizi destekler.
Performans sporcuları, yoğun ve ağır antrenman yapanlar, antrenmanlarında güç ve performans artışı isteyenlerin kullanımına uygundur.
1 ölçek (5.7 g) C4’ü su ( ya da meyve suyu) ile karıştırıp antrenmandan 15-30 dk önce kullanınız.
Kas gelişimini desteklemek için protein tozu, amino asit, bcaa, glutamine, vitamin-mineraller ve kazein ile kombine edilebilir.

Cellucor – C4 içeriği

Screen Shot 2014-09-29 at 13.09.41

Antrenman öncesi NO3 ile patlayıcı antrenman yapmanın zevkine ulaşın!

Cellucor C4 EXTREME toz enerji kaynağıdır. NO3 teknolojisi ve kreatin nitrat gibi birinci sınıf içeriğiyle C4, diğer benzer ürünlere göre sınıfının en etkili antrenman öncesi ürünüdür, kaslarınızı, zihninizi, antrenman temponuzu bir antrenmandan diğerine en üst seviyeye çıkarır.

NO3 nedir? NO3 inanılmaz pump etkisi sağlayan ve C4’ün içeriğindeki diğer maddelerin etkinliğini arttıran bir çeşit nitrattır. Cellucor yeni bir yöntemle kreatin yerine kreatin Nitrat kullanarak etkisini arttırdı. Bunun sebebi kreatin nitratın, kreatin monohidrat ve diğer türevlerine göre %1000 oranında suda daha çözünebilir olmasıdır. Bu sayede daha iyi emilim sağlanır ve kreatinin olası yan etkileri ortadan kalkmış olur.

Cellucor C4 EXTREME ile herhangi bir supplementten beklentinizin çok üstünde fayda sağlayacaksınız. Yalnızca son tekrarınızı tamamlamakla kalmayacak, her setteki tekrarlarınızı arttırabildiğinizi göreceksiniz.

Cellucor – C4’ü nasıl kullanmalıyım?

1 ölçek (5.7 g) C4’ü su ( ya da meyve suyu) ile karıştırıp antrenmandan 15-30 dk önce kullanınız.

Her performans arttırıcı üründe olduğu gibi C4’ü tercihen normal bir öğünden en az 2 saat sonra kullanmanız etkisini arttıracaktır.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin