Supplementler ile ilgili herşey burada!

CFM Whey Overload 100-240 ₺

CFM Whey Overload

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

WEIDER CFM Whey Overload, CFM teknolojisi ile mümkün olan en düşük karbonhidrat (0,9 gr/porsiyon) ve yağ (0,1 gr/porsiyon) oranına sahip olarak üretilmiş, %100 izole bir protein ürünüdür. Özel formülünde bulunan glutamik peptitler sayesinde kısa sürede kas sistemine iletilen WEIDER CFM Whey Overload, %51 oranında içerdiği temel amino asitler ile hem kas sisteminin korunmasına yardımcı olur hem de yağsız kas kütlesi artışını destekler.
Definisyon döneminde olanlar veya kas gelişimi hedefleyen ileri seviye sporcular tarafından kullanılabilir.
Hazırlanışı:

1 porsiyon = 30 gr ürünü (2 yemek kaşığı) 300 ml su ile shaker yada mikser kullanarak karıştırınız.

Kullanımı: Şampiyonlar – Antrenman günlerinde 4 ayrı kullanım zamanı sözkonusudur; sabah kalktıktan hemen sonra, antrenmandan 30 dk. önce, antrenmandan hemen sonra ve yatmadan önce olmak üzere, < 80 kg : 2 porsiyon > 80 kg : 3 porsiyon >100 kg: 4 porsiyon içiniz.

Kas artışı için amino asit, nox, kazein, bcaa, glutamine ve vitamin mineral takviyeleri ile kombine edebilirsiniz. Definisyon döneminde iseniz ayrıca bir yağ yakıcı ve CLA ekleyebilirsiniz.

WEIDER CFM WHEY OVERLOAD

KALİTESİ TARTIŞILMAZ ÜSTÜN KAS GELİŞTİRİCİ

Günümüzün protein endüstrisindeki gelişmeleri çok yakından takip eden Weider Araştırma Geliştirme (AR+GE) Grubu, en yeni ve en ileri protein üretim teknolojisi olan CFM (Cross Flow Microfiltration = çapraz akış mikrofiltrasyon) yöntemini bir adım daha ileri götürerek özellikle WEIDER-AVRUPA pazarı için, olabilecek en saf ve en doğal %100 izole whey proteini üreterekWEIDER CFM WHEY OVERLOAD ismi ile siz değerli kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Weider CFM Whey Overload, gerek amino asit değerleri açısından gerekse biyolojik değere (100) açısından gerçekten rakipsiz bir %100 peynir altı suyu proteini izolesidir. Şöyleki; protein “sayılan ürünlerin amino asit profillerine baktığımızda, temel amino asitlerin toplamının en az %40 olması, BCAA toplamının en az %20 olması ve izole protein değerinin de en az %80 olması gerekmektedir ki bu değerler; yetkili otoriteler tarafından 2000’li yılların başından beri kabul görmekte ve “kaliteli ürün” onayını almaktadır.

Weider CFM Whey Overload %51 temel amino asit oranı, %26 BCAA oranı ve %90 CFM Whey Protein İzolesi ile zaten çok kaliteli ve gerçekten üstün bir whey proteini izolesi olduğunu kanıtlamaktadır. Dolayısıyla ağır ve şiddetli antrenmanlarda metabolizma tarafından %100 emilerek %99 oranında kas sistemi tarafından 20 dakika gibi çok kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelebilmektedir.

468 ad

1 Yorum

  1. içerikler iyi ama çok pahalı

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin