Supplementler ile ilgili herşey burada!

GNC L-Carnitine 500 80-120 ₺

GNC L-Carnitine 500

Yazar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

GNC markasının 1 tabletinde 500 mg L-Carnitine içeren yağ yakıcısıdır.
Yağ yakımını hedefleyen başlangıç ve orta seviyeli sporcular tarafından kullanımı uygundur.
Beslenme desteği olarak, günde 1 kapsülün su ile alınması önerilir. Spor günlerinde spordan 30 dk önce 1-2 kapsül alınması önerilir.
Yağ yakımını desteklemek için CLA ile kombine edilebilir. Yağsız kas gelişimini desteklemek için izole protein ve amino asit ile desteklenebilir.

 GNC L-Carnitine 500 içeriği:

untitled

 L- carnitine, uzun zincirli yağ asitlerini mitokondriye taşır ve burada yakılıp enerjiye dönüşmelerini sağlar. Böylece hem yağ yakımını arttırır, hem de daha enerjik olmanızı sağlar. Genellikle L-carnitine’in özellikle fiziksel aktivite öncesinde, ortalama bir kişi tarafından günde toplam 1.5-2 gram alınması idealdir.

Yağ oranınızı düşürmek ve kas oranınızı arttırmak sadece görünüşnüz üzerinde olumlu etkilere sahip değildir, aynı zamanda genel sağlığınız üzerinde son derece yararlıdır. Yağ oranını düşürmek kalp sağlığı üzerinde olumlu etkilere sahiptir ve aynı zamanda diyabet, yüksek kolesterol hatta kanser gibi hastalıklara yakalanma riskinizi de azaltır. Yağ oranınızın düşmesi ve kas oranınızın artması aynı zamanda dinlenik halde yaktığınız kalori miktarını da arttırır. Böylece durduğunuz yerde bile daha fazla kalori harcayarak ileride tekrar kilo alma ihtimaliniz azalır.

L-Carnitine’İn termojenik yağ yakıcılara göre avantajı yan etkisi olmaması ve günlük yaşam kalitesini düşürmemesidir. Hatta tam aksine l-carnitine daha enerjik olmanızı sağlayarak antrenman ve günlük yaşam kalitenizi arttırır.

GNC L-Carnitine 500 özellikleri:

Ürün kapsül formdadır.

Bir kapsülünde 500 mg L-Carnitine içerir.

Mg düşük olduğu için başlangıç seviyesindeki sporcular ve orta seviyeli sporcuların kullanımına uygundur.

Daha ileri seviyeli sporcular veya daha önce l-carnitine kullanmış olanlar günlük 2-4 kapsül alabilir.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin