Supplementler ile ilgili herşey burada!

GNC Properformance Whey Protein 90-230 ₺

GNC Properformance Whey Protein

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

GNC markasının peynir altı suyu içeren protein tozudur. Amino asit profilinde BCAA içerir. Aromasız formülü ile istenilen meyve ile lezzetlendirilebilir. Whey Protein Chocolate 1361 g şekli de mevcuttur.
Kas kütlesi kazanmak isteyen başlangıç ve orta seviye sporcular ve günlük protein alımlarını arttırmak isteyenlerin kullanımına uygundur. Aromasız olanı tariflerde kullanılabilir.
Takviye edici gıda olarak, bir ölçek tozu 177 ml -236 ml arası soğuk suya ekleyip karıştırın. Günde 1-3 ölçek kullanabilirsiniz.
Daha fazla kas artışı için amino asit, kreatin, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edebilirsiniz.

GNC Properformance Protein içindekiler:

Enerji : 110 kcal
Kolesterol : 40 mg
Potasyum : 110 mg
Karbonhidrat : 2 g
Lif : 0 g
Şeker : 2 g
Doymuş Yağ : 1 g
Kalsiyum : 100 mg
Sodyum : 40 mg
Yağ : 2 g
Protein : 21 g
Trans Yağ : 0 g

Ürünün Özellikleri:

GNC GNC Pro Performance® 100% Whey yüksek protein, düşük karbonhidrat içeren bir takviyedir ve bir servisinde 20 gramın üzerinde protein sağlarken yaklaşık 4-5 gram karbonhidrat içerir.

Düşük ısıl işlem görmüştür, böylece yüksek besin değerlerini korur.

Kolay çözünür ve hazırlanması zaman almaz.

Kas gelişimini ve kasların antrenman sonrasında onarılmasını destekler. İçeriğindeki zengin amino asit profili ile kemik, cilt ve kas dokularını besler.

Kas proteininin önemli bir parçası olan BCAA’lar içerir. BCAA’lar kas glikojen depolarının korunması üzerinde etkilidir ve yoğun atrenmanlarda yaşanabilecek kas kaybını minimuma indirirler.

Bağışıklık sistemi üzerinde son derece olumlu etkileri olan ve kas kaybını azaltan glutamine içerir. Yoğun ve ağır antrenman yapmak vücuttaki glutamine seviyelerini düşürebilir, bu sebeple düzenli olarak glutamine almak önemlidir.

Protein alımı sadece spor yapanlar için bir gereklilik değil aynı zamanda herkes için bir gerekliliktir. Yoğun hayat tarzı, düzensiz ve yetersiz beslenme proteini bir takviye olarak dışarıdan almayı bir zorunluluk haline getirebilir.

Özellikle aromasız olanı tariflerde kullanılabilir.

Düşük karbonhidrat içerir.

Düşük kolesterol ve sodyum seviyeleriyle geliştirilmiş bir formüldür. Sodyumun etkilerini dengelemek için potasyumla zenginleştirilmiştir.

Yasaklı madde, doping veya steroid türevleri içermez.

Doğal olarak bulunan yüksek biyolojik değere sahip amino asitler içerir.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin