Supplementler ile ilgili herşey burada!

Hacim Kombinasyonu 387 ₺

Hacim Kombinasyonu

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün notu
staybol-2250-gr-ikolata-639 Staybol bir servisi olan 30 gramında 114 kalori,13 g protein, 0,7 g yağ , 13,2 g karbonhidat (vitargo) ve 2,2 g şeker bulunur. İçeriğindeki karbonhidrat ile enerji ihtiyacınızı karşılar ve kas kaybı yaşamanızı önler, ancak sizi bir gainer gibi yağlandırmaz. İçeriğinde ki bcaa, l-arginine ve l- glutamine ile maksimum kas gelişimine yardimci olur. 5 önemli protein içeriği ve vitargo® kombinasyonu ile tüm gün vücudu besler.
amino-2700-350-tab-113 Staybol yanında bir amino asit takviyesi kullanmanız faydalı olacaktır. Amino asitler hem antrenman sonrası kasların onarılması ve yenilenmesini destekler,hem de yağsız kas kütlesi gelişimine yardımcı olur. Universal Amino 2700 sizin için uygun olacaktır.  Universal Amino 2700’ün 3 tabletinde 6 gram protein bulunur. 3 tablet antrenman öncesi 3 tablet antrenman sonrası kullanabilirsiniz. Amino 2700 yüksek dozlu L formda ve peptit bağlı aminoasitlerden oluşur. Bu aminoasitler daha hızlı ve etkin kas emilimi gösteren biyo-teknik yapıda lactalbumin içerir.Formülasyonu oluşturan aminoasitlerin tümü anabolik yapıdadır ve kas dokusunun büyüme ve gelişmesinde gerekli olan aminoasitlerdir.Amnio 2700 ‘sustained’yani yavaş ve kontrollü çözünür yapıdadır.
creatine-500-g-145 Mukavemet sporcuları uzun yıllardan beri kreatinin avantajlarını bilirler; en basit yorumla ‘’ kuvvet çalışanlar için en uygun ergojenik yardım ‘’.  Hücre içinde temel enerji birimi olarak görevi olan Creatin fosfat ,  hücresel enerji molekülü ATP düzeyinde enerji taşıyıcısı olarak hareket etmektedir. Ağırlık antrenmanı yapanlar için kreatinin anlamı ‘’ performans artışı’’ dır. Basitçe söylemek gerekirse : Daha fazla ağırlık daha fazla tekrar.  Bu ekstra çalışmanın anlamı, daha fazla uyarılma ve adaptasyon anlamına gelir. Bunun sonuncunda kas hipertrofisi yani kaslarda büyüme meydana gelir. Multipower Pure Creatine, Antrenmandan once 5 gr, sonra 5 gr olmak uzere antrenman gunleri 10 gr kullanmanız halinde sizi 30 antrenman goturecektir.
468 ad

2 Yorum

  1. sporsonik tavsiyesiyle aldım, etkilerini paylasacagım 😀

  2. Süper ürünler ama bence BCAA ve glutaminde çok önemli ben çok faydasını görüyorum onlar olmadan tam bir kombinasyon olmaz

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin