Supplementler ile ilgili herşey burada!

Hardline Amino 9000 155 ₺

Hardline Amino 9000

Yazar
Kullanıcılar
  • Editörün Notu
  • Performans
  • Fiyat

Amino 9000 Hardline markasının 6 tabletinde 9 gram protein içeren amino asitidir.
kas ve hacim artışı isteyenler, definisyon döneminde kas kaybını minimuma indirmek isteyenler tarafından kullanılabilir.
Aç karnına, 1 porsiyon (6 tablet) büyük bir bardak (300 ml) su ile günde 2 defa alınır. En iyi sonuç için antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra kullanınız.
Kas artışı için protein tozu, kreatin veya nox ürünleri, bcaa, glutamine, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edilebilir.

Amino asitler kendi aralarında sinerjik bir etki gösterirler ve karbonhidratlarla birlikte alındıklarında direnç antrenmanı sonrasında anabolik duruma geçmeyi kolaylaştırırlar, protein yıkımını ve kortizol salınımını azaltırlar. Amino asitlerin en önemli görevleri antrenman sonrası kas kaybını önlemek, yıpranan kasların onarılması ve yenilenmesini sağlamak ve kas gelişimini desteklemektir.

Amino asitlerin ve karbonhidratların antrenman sonrası alımı kas gelişimini destekler. Bu çoğu sporcu tarafından bilinen fakat yeterince uygulanmayan bir gerçektir.

Yapılan klinik supplement araştırmaları karbonhidratlarla desteklendiğinde temel amino asitlerin sinerjik etkisinin ağırlık antrenmanlarında protein sentezini arttırarak ve vucüdun nitrojen dengesini koruyarak anabolik etki yarattığını ortaya çıkarmıştır.

Temel amino asitler karaciğerden geçerek hızlı bir şekilde sistemik dolaşıma katılırlar. Bu şekilde serbest formdaki temel gerekli amino asitler işlevlerini hızlı bir şekilde yerine getirerek antrenman sonrası anabolik etkiyi yaratmakta gecikmezler. Bu antrenman sonrası yenilenme sürecinde son derece önemlidir.

Proteinlerin hidrolize bir formda alınması, zaten vücudun yapacağı işin büyük bir kısmının önceden yapılmış olarak hazır alınması anlamına gelir. Bu proteinler hidrolize olmayanlara göre çok daha hızlı emilir ve etki gösterir. Hızlı emilim sayesinde amino asitler vücudun yenilenmesine yardımcı olur.

Hardline Amino 9000:

İlaç değildir. Gıda Takviyesidir. İçerdiği etken maddelere alerjisi olanlar, kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Ürün bir tabletinde 1.5 gram protein içerir.

Hardline Amino 9000 İçeriği:

aminotablet

Hardline Markası Hakkında bilgi:

Kavi Gıda 16 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir.

Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 600.000’i aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 TL’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP(Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Kulüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

468 ad

1 Yorum

  1. İsmine kanmayın ortalamanın altında bir ürün bence

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin