Supplementler ile ilgili herşey burada!

Hardline Burner 69 ₺

Hardline Burner

Yazar
  • Fiyat
  • Performans
  • Editörün Notu

Hardline markasının kafein, yeşilçay, taurin,l- carnitine gibi içeriklere sahip termojenik yağ yakıcı ürünüdür.
Kilo vermek isteyenler ve yağ yakımını hedefleyenlerin kullanımına uygunudur.
Gıda takviyesi olarak, büyük bir bardak su ile sabah kahvaltıdan sonra 1 porsiyon (2 adet) ve akşam yemeğinden 30 dakika önce 1 porsiyon (2 adet) alınır.
Yağ yakımını desteklemek için CLA,kas kaybını minimize etmek ve yağsız kas gelişimi için izole protein, amino asit ile kombine edilebilir.

Termojenik yağ yakıcılar içeriğindeki kafein, yeşil çay, bitter orange extract vb. içerik maddeleri sayesinde vücut ısısını arttırarak metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlarlar. Son derece etkili olan termojenik yağ yakıcılar profesyonel vücut geliştirme ve fitness sporcularının da tercihidir. L-Carnitine’den beklediği faydayı alamayan ve daha ileri seviye bir ürün kullanmak isteyenler termojenik yağ yakıcılara yönelebilirler.

 Kimler kullanabilir?

 Eğer ileri seviye bir termojenik yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorsanız iyi antrenman yapıyor olmalısınız. Çünkü termojenik yağ yakıcıları kullanırken eğer hafif antrenman yapıyorsanız termojenik yağ yakıcılar terleme yapabilir ve huzursuz olmanıza sebep olabilirler.

Antrenmanlarınızı kendinizi zorlayacak derecede yapıyorsanız zaten bu yan etkilerini hissetmezsiniz.

Eğer ciddi bir sağlık sorununuz var ise termojenik yağ yakıcı kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

YENİ FORMÜL
Her porsiyon;
500 mg Garsinya kamboçya ekstraktesi (50% HCA)
400 mg Guarana ekstraktesi (22% kafein)
280 mg Yeşil çay ekstraktesi (90% polifenol kateşin)
100 mg Taurin
20 mg L-Karnitin
2 mg Vitamin B6
150 mcg Krom pikolinat içerir.

Hardline Burner İçeriği:

burner

Hardline Markası Hakkında bilgi:

Kavi Gıda 16 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir.

Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 600.000’i aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 TL’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP(Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Kulüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin