Supplementler ile ilgili herşey burada!

Hardline Noxx5 79 ₺

Hardline Noxx5

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Hardline NOXX5 1000 ML, nitrik oksit etkili l-arjinin, taurine ve l-karnitin içeren sıvı formda gıda takviyesidir.
Antrenmanlarında performans artışı isteyenlerin kullanımına uygundur.
Aktiviteye başlamadan yarım saat önce 1 porsiyon (30ml,1ölçek) olmak üzere günde 1 defa alınız.
Daha fazla kas gelişimi için protein tozu, amino asit, bcaa, glutamine, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edebilirsiniz.

YENİ FORMÜL
Her porsiyon;
5000 mg L-Arjinin Alfa Ketoglutarat,
750 mg Taurin,
250 mg L-Karnitin,
21 mg Vitamin B6 içerir.
Aspartam içermez.

Büyüme hormonu salınımını destekleyen önemli amino asit olan L-arjininden 5000 mg içerir.

Büyüme Hormonu (GH) salınımı yalnızca yaşı ilerlemiş olan ve vücudun doğal yollardan GH üretimi azalmış kişiler için faydalı değildir. Büyüme hormonu her yaş grubundan insanlar için gereklidir, ancak özellikle düzenli spor yapanlar için daha da önemlidir. Büyüme hormonunun vücutta doğal yollardan daha fazla salınımının gerçekleşmesi sağlık üzerinde birçok olumlu etkiye sahip olduğu gibi yaşlanma sürecini de yavaşlatır.

Büyüme hormonunun sağlığımız ve kas gelişimi üzerindeki önemi kesinlikle küçümsenemez. Vücutta belli bir miktar büyüme hormonu üretilir. Spor ve egzersiz yapmak ta büyüme hormonu salınımını destekleyen en önemli faktörlerden birisidir. Arjinin amino asiti  de  vücutta doğal yollardan büyüme hormonu üretimini ve salınımını destekler.

 AOLBu sebeple Hardline Noxx5 genel sağlığınız ve kas gelişiminiz için her yaşta kullanılabilecek ve belirgin farklar yaratabilecek bir supplementtir.

Arjinin haricinde ayrıca ürün içinde taurin ve l-carnitine’de bulunmaktadır.

Hardline Noxx5 İçeriği:

noxx5_besin_ogeleri-01

Hardline Markası Hakkında bilgi:

Kavi Gıda 16 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir.

Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 600.000’i aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 TL’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP(Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Kulüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin