Supplementler ile ilgili herşey burada!

Hydroxycut Hardcore Elite 129 ₺

Hydroxycut Hardcore Elite

Yazar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Termojenik özelliği ile hızlı bir şekilde yağ yakımı sağlayan Hydroxycut Hardcore elite aynı zamanda, enerji artışı, daha iyi odaklanma ve daha kaliteli antrenman yapmanızı da sağlar, hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. 
Yağ yakımı hedefleyen orta ve ileri seviye sporcuların kullanımına uygundur. Herhangi ciddi bir sağlık sorunu yok ise kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. 

Gün 1 & 2 –  Günlük 1 Kapsül,

Gün 3 ve Gün 4 – 2 Kapsül, Günde bir kez

Gün 5 ve Gün 6 – 2 kapsül  birinci Öğün öncesi , 1 Kapsül 2 öğün ile beraber

Gün 7 ve devamında – 2 kapsül,  günde 2 kez

Yatmadan önceki 5 saat boyunca almayınız. Hydroxycut Hardcore pro serisini, 8-12 hafta boyunca kalorisi azaltılmış beslenme ile birleştirerek kullanınız. Günde 8-10 bardak su tüketiniz. Bu üründe 18 yaş sınırlaması bulunmaktadır.

Yağ yakımını desteklemek için CLA, yağsız kas gelişimini ve kas kaybını desteklemek için izole protein, amino asit, BCAA, Glutamine, vitamin ve mineraller tercih edilebilir.

Termojenik yağ yakıcılar içeriğindeki kafein, yeşil çay, bitter orange extract vb. içerik maddeleri sayesinde vücut ısısını arttırarak metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlarlar. Son derece etkili olan termojenik yağ yakıcılar profesyonel vücut geliştirme ve fitness sporcularının da tercihidir. L-Carnitine’den beklediği faydayı alamayan ve daha ileri seviye bir ürün kullanmak isteyenler termojenik yağ yakıcılara yönelebilirler.

 Kimler kullanabilir?

 Eğer ileri seviye bir termojenik yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorsanız iyi antrenman yapıyor olmalısınız. Çünkü termojenik yağ yakıcıları kullanırken eğer hafif antrenman yapıyorsanız termojenik yağ yakıcılar terleme yapabilir ve huzursuz olmanıza sebep olabilirler.

Antrenmanlarınızı kendinizi zorlayacak derecede yapıyorsanız zaten bu yan etkilerini hissetmezsiniz.

Eğer ciddi bir sağlık sorununuz var ise termojenik yağ yakıcı kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Hydroxycut Hardcore Elite İçeriği:

 Screen Shot 2014-08-21 at 15.47.29

Hydroxycut Elite Özellikleri:

Kapsül formda termojenik yağ yakıcıdır.

Ürün içeriğindeki kafein aynı zamanda kendinizi antrenmanlarda daha enerjik hissetmenizi ve daha iyi antrenman yapabileceğiniz için istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

Odaklanma yeteneğinizi ve dolaylı olarak antrenman kalitenizi arttırır.

Vücut ısısını arttırarak metabolizmanızı hızlandırır.

200 mg yeşil kahve, 270 mg kafein anhydrous, 56.3 mg yohimbe, 100 mg l-theanine içerir.

Önerimiz:

Ürün tek başına etkili bir yağ yakıcı olsa uygun bir diyet ve yeterli bir antrenman programı olmaksızın mucizevi sonuçlar veremez. Vücudunuza aldığınız kalori miktarı harcadığınız kalori miktarından fazla olduğu sürece kilo veremeyeceğinizi unutmayın.

Bu ürünü kullanırken ayrıca CLA, izole bir protein tozu ve amino asit kas kaybı yaşama riskinizi azaltır. Bu ürünün yanında eğer ağır bir diyet uyguluyor ve yeterince çeşitli ve dengeli beslenemiyorsanız Ultimate Vegetable Greens isimli ürünümüzü veya uygun bir vitamin mineral takviyesini de değerlendirebilirsinizç

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin