Supplementler ile ilgili herşey burada!

Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate 238 ₺

Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Dymatize markasının 0 yağ, 0 şeker içeren hızlı emilimli,  hidrolize edilmiş izole whey protein tozudur. 
Yağsız kas gelişimi hedefleyenlerin ve definisyon döneminde olanların kullanımına uygundur. 
Spordan 45 dk önce 1 servis, antrenman bitiminde 1 servis alınız. Dilerseniz ayrıca protein alımınızı arttırmak için sabah kalkar kalkmaz 1 servis alabilirsiniz.
Yağsız kas gelişimini desteklemek için, amino asit, nox, BCAA, glutamine, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edebilirsiniz.

İçeriği:

iso-100-hydrolyzed-100-whey-protein-isolate-400-nutrition-fact

Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate’in özellikleri

– Çok hızlı emilim

-Hidrolize edilmiş %100 Whey protein izolesi

-Servis başına 25 g protein

-5.5 gram BCAA

-Gluten ve laktoz içermez.

Neden Dymatize Iso 100?

En profesyonel ve ileri seviye sprocular tarafından bile tercih edilebilecek en hızlı emilimli ve en etkili protein tozu olan Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate vücudunuzun ihtiyaç duyduğu herşeye sahiptir.  Hızlı emilimli olması sayesinde en zor ve yoğun antrenmanlarda bile yıpranmış olan kasların hızlı bir şekilde onarılmasını ve yenilenmesini sağlar, yağsız bir şekilde kas gelişimini destekler. Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate 0 şeker, 0 yağ içerir ve kalorisi düşüktür, bu sebeple diyet döneminde dahi yağsız kas gelişimini desteklemek veya kas kaybını minimize etmek için kullanılabilir.

Yağ ve şeker oranları düşük olduğu için bayanlar tarafından da daha fit ve sıkı bir görünüme ulaşmak için tercih edilebilir.

Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate ayrıca yüksek miktarda BCAA içerdiği için (5.5 gram) diğer protein tozlarından çok daha etkili sonuçlar verir ve kaliteli bir amino asit profiline sahiptir.

Saflık derecesi son derece yüksektir.  Cross-flow microfiltration işlemi ile üretildiği için olabildiğince saf ve kaliteli bir protein tozudur.

Yeni Geliştirilmiş Lezzet

Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Isolate’in öne çıkan bir diğer önemli özelliği ise muhteşem aromasıdır. Böylece kolay içimli olması sayesinde ürünü bıkmadan zevkle kullanabilirsiniz.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin