Supplementler ile ilgili herşey burada!

Kilo Almak İçin Kombinasyon 406 ₺

Kilo Almak İçin Kombinasyon

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün notu
Screen Shot 2014-08-06 at 15.12.55 Universal Gain Fast Bag:Universal Nutrition‘un bir servisinde 868 kalori, 162 g karbonhidrat, 37 g protein, 8 g yağ içeren hızlı bir şekilde hacim artışı sağlayan etkili formülü.
Yüksek kalori(3100 kcal)içeriği
Kaliteli kilo aldırıcı
Anabolik fonksiyonu arttırır
Kas parçalanmasını azaltır
Güç ve dayanıklığı yükseltir
Gain Fast otuz yıldır tüm vücut geliştirici ve profesyonel sporcuların kullandığı popüler kas ve kilo arttırıcısıdır çünkü karışımında ihtiyaç duyulan karbonhidrat,aminoasit,vitamin ve mineralleri içerir.Anabolik performans arttırıcılar ve metabolik fonksiyon destekleyicileri sayesinde kas yapımına doğal destek sağlar, böylece antrenman ve beslenme programlarından başarılı sonuç almanızı kolaylaştırır.
Kullanım Önerisi: 5 ölçü Gain Fast’i 350 ml su veya süt ile karıştırarak alınız. Günde 1 ila 3 servis arası öğünlere ek ve antrenman ve beslenme programlarının bir parçası olarak alınabilir.
amino-2700-350-tab-113 Universal Amino 2700 350 tablet: Kas dokusunun ve yağsız kas kütlesinin gelişmesine yardımcı olur. Universal Amino 2700 tablet formda olan bir kompleks amino asit ürünüdür. Amino 2700’ün her 1 tabletinde, emilim hızını arttırmak için üretilmiş olan, Konsantre ve Hidrolize Whey Proteinden elde edilmiş 2000mg değerinde kompleks amino asit bulundurmaktadır. Her tabletinde 2,000 mg’ın üzerinde kompleks amino asit içeren Universal Amino 2700 kas gelişimi, antrenman sonrası kasların yenilenmesi, onarılması üzerinde etkilidir.
Kullanım Önerisi: Öğünlerden önce ve antrenmandan sonra günde 3 kere aç karnına 3 tablet alınız.
creatine-500-g-145 Mukavemet sporcuları uzun yıllardan beri kreatinin avantajlarını bilirler; en basit yorumla ‘’ kuvvet çalışanlar için en uygun ergojenik yardım ‘’.  Hücre içinde temel enerji birimi olarak görevi olan Creatin fosfat ,  hücresel enerji molekülü ATP düzeyinde enerji taşıyıcısı olarak hareket etmektedir. Ağırlık antrenmanı yapanlar için kreatinin anlamı ‘’ performans artışı’’ dır. Basitçe söylemek gerekirse : Daha fazla ağırlık daha fazla tekrar.  Bu ekstra çalışmanın anlamı, daha fazla uyarılma ve adaptasyon anlamına gelir. Bunun sonuncunda kas hipertrofisi yani kaslarda büyüme meydana gelir. Multipower Pure Creatine, Antrenmandan once 5 gr, sonra 5 gr olmak uzere antrenman gunleri 10 gr kullanmanız halinde sizi 30 antrenman goturecektir.
468 ad

1 Yorum

  1. bence 3ü de kullanılabilir ürünler bulk döneminde düşünülebilir. İndirimli olması ve ürünlerin paket halinde bir arada satılması güzel bir düşünce olmuş

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin