Supplementler ile ilgili herşey burada!

Multipower Creatine 95 ₺

Multipower Creatine

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu
  • Multipower Creatine faydaları?

  • Yoğun egzersizlerde enerji üretimini destekler
  • Kaslara güç sağlar ve gelişimini destekler
  • Kas hücrelerinde su tutumunu artırır

Mukavemet sporcuları uzun yıllardan beri kreatinin avantajlarını bilirler; en basit yorumla ‘’ kuvvet çalışanlar için en uygun ergojenik yardım ‘’.  Hücre içinde temel enerji birimi olarak görevi olan Creatin fosfat ,  hücresel enerji molekülü ATP düzeyinde enerji taşıyıcısı olarak hareket etmektedir. Ağırlık antrenmanı yapanlar için kreatinin anlamı ‘’ performans artışı’’ dır. Basitçe söylemek gerekirse : Daha fazla ağırlık daha fazla tekrar.  Bu ekstra çalışmanın anlamı, daha fazla uyarılma ve adaptasyon anlamına gelir. Bunun sonuncunda kas hipertrofisi yani kaslarda büyüme meydana gelir.

Multipower Creatine

Multipower creatine nedir nasıl kullanılır?

Kas kasılmalarında enerji sağlayan, tedarik zincirlerin de görevli kreatinin başka rolleri de vardır. Araştırmalar gösteriyor ki Kreatin kas dokularının yenilenmesini  sağlar  ve aynı zamanda kas hücrelerine suyu emer. Daha iyi hücre hidrasyonu, daha iyi performans  ve aynı zamanda daha hızlı yenilenme için önemlidir.

Kreatin takviyesi çok yaygın olsa da unutulmaması gereken nokta şudur: Bütün kreatin destekleri aynı değildir. Multipower serisi Kreatinleri % 100 saf Creapure’dür, kalite ve etkinlik açısından küresel altın standarttadır.

Multipower Creatine Tavsiye edilen kullanım :

Multipower Creatine Servis: 5g ( 1 çay çaşığı dolusu ) ürünü  200 ml su veya meyve suyu ile karıştırınız.

Multipower Creatine Kullanım: Önce ve / veya antrenman sonrası ve antrenmansız günlerde kahvaltı da. 6 haftalık kullanımdan sonra ara veriniz. Diyetisyeninizin vereceği programa göre, ilk hafta yükleme yapılıp daha sonraki 5 hafta dozaj düşürülerek de kullanılır.

Multipower Creatine sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower Creatine ‘de hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur.  Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

Bizim Önerimiz:

Daha fazla kas gelişimi için Multipower %100 Whey protein ve  Multipower Whey Amino 3400 ile kobine edebilirsiniz.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin