Supplementler ile ilgili herşey burada!

Multipower L-Carnitine Drink 65 ₺

Multipower L-Carnitine Drink

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Multipower L-Carnitine drink 1000 mg L-carnitine içeren, bir antrenmandaki sıvı ihtiyacınızı karşılarken yağ yakımınızı da hızlandıran içeceklerdir.
Yağ yakımını hızlandırmak ve kilo vermek isteyenlerin kullanması idealdir. Ayrıca enerji verdiği için performans amacıyla da tüketilebilir.
Antrenman önceside veya süresince 1 şişe Multipower l-carnitine drink tüketiniz.
CLA, izole protein tozları ve amino asitlerle kombine edilebilir.

L-Carnitine Drink

Yağ Yakımını Hızlandıran ve Kolaylaştıran Performans Arttırıcı

  •  Çabuk ve etkili sonuç
  • Kolay ve hızlı yağ yakımı
  • Yüksek L-Carnitine oranı
  • 1000 mg doğal L-Carnitine / şişe

 L-Carnitine bünyesinde bir amino asit ve bir amino grubu bulunduran doğal bir amino asittir. En çok bulunduğu gıda koyun etidir ve ismini de buradan almaktadır, Carnus Latince et demektir (Carnus = Et). L-Carnitine’ nin vücuttaki esas görevi yağın yanma oranını ayarlamaktır, bu görevini yağ asitlerini yağın yandığı ve metabolik enerjiye dönüştüğü vücudun enerji santralleri olan Mitokondri’ lere taşıyarak yapar.

L-Carnitine’ nin vücutta uzun süreli depolanması doğal olarak mümkün değildir ve vücut tarafından yeterli miktarlarda üretilemez. Bu nedenle düşük miktarda L-Carnitine alımı yağın yanma oranını azaltır, aksine yüksek miktarda L-Carnitine alımı ise yağın yanma oranını artırır.

500 ml’ lik şişe içinde 1000 mg L-Carnitine oranı ile hem antremanlarda kaybedilen sıvının belli bir kısmını karşılamaktadır hemde yüksek L-Carnitine miktarı ile yakılacak yağ miktarını artırmaktadır.  Ayrıca yağ moleküllerinden gelen fazla enerği kazanımı için önce yağların yanmasını sağlar ve böylece önemli glikojen depolarının korunmasına yardımcı olur. Bu sebepten dolayı L-Carnitine, dayanıklılık gerektiren antremanlarda kas yorgunluğunu geciktirir ve dolayısıyla fiziksel performansınızı doğal olarak artırır. Antreman sırasında kullanılmayan glikojen depoları sayesinde ise antreman sonrası kendinizi daha iyi hissedersiniz ve bir başka sosyal aktivite ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.

İçeriği:

l-carnitine-drink-12li-12x500ml-221-nutrition-fact

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin