Supplementler ile ilgili herşey burada!

Multipower L-Glutamin 105 ₺

Multipower L-Glutamin

Yazar
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu
Alman Multipower markasının Toz formda %100 Saf L-Glutamin Amino asiti.
Kas geli̇şi̇mi̇ isteyenler, Gun asiri antrenman yapanlar / profesyonel sporcular, Kas yorgunlugunu atmak i̇steyenler, Gece büyüme hormonu salinimini arttirmak i̇steyenler
1 tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200ml su ile alınız. Antrenman sonrası alımı kas yorgunlugunu alırken gece yatmadan alımı büyüme hormonu salınımını tetikleyecektir.
Hedefinize göre karışık/konsantre/izole protein tozu, kompleks amino asit destegi, gece yatmadan uzun saatler aç kalacak kaslari beslemek i̇çi̇n Kasein

L-Glutamine kas dokularında en çok bulunan serbest amino asittir. Kas dokularındaki amino asitlerin çoğunluğunu oluşturur ve vücut içinde protein metabolizması için hayati önem taşımaktadır. Buna ek olarak kas fibrilleri gibi yapısal proteinlere dahil olabilir, aynı zamanda Glutamine diğer amino asitlerin öncüsü olarak hareket eder. Vücut sistemi içinde bir dizi önemli görevleri vardır. Bu rol, bir hammadde olarak, vücutta  glutamine desteği düşük olduğu zaman vücudun ihtiyacını karşılamak için kas dokularından yeterli miktarda  glutamine sağlanması anlamına gelir.

İyi sindirim sağlığı için immun( bağışıklık ) sistemini destekler, protein ve diğer besinlerin en iyi şekilde emilmesini sağlar. Bunun yanı sıra kas metabolizmasında rolü bulunan L-Glutamine,  bağırsak sağlığı ve işlevini geliştirir, gereksinimlerini karşılar ve bağırsak yüzeyi hücrelerini destekler.

Multipower l-glutamine: Toz formda %100 Saf L-Glutamin Amino asiti.

Kullanımı:

1 tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200ml su ile alınız. Antrenman sonrası alımı kas yorgunlugunu alırken gece yatmadan alımı büyüme hormonu salınımını tetikleyecektir.

İçeriği:

l-glutamin-powder-300-g-195-nutrition-fact

468 ad

1 Yorum

  1. Glutaminde marka farkediyor mu ben multipowerın iyi olduğunu duymuştum, diğer ürünlerini kullanıyorum memnunum ama glutamini nasıl kullanan var mı?

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin