Supplementler ile ilgili herşey burada!

Multipower Protein Musli 30 ₺

Multipower Protein Musli

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu
Sağlıklı beslenmeye çalışan ve diyet dönemlerinde olan kişiler özellikle Müsli tüketirler. Müsli ayrıca hazırlanması son derece hızlı ve pratik olduğu için yoğun çalışanlar ve kahvaltı yapmaya fırsat bulamayanlar için de iyi bir alternatiftir. Müsli sabahları kahvaltıda veya ara öğün olarak tüketmek için iyi bir alternatiftir. Ancak normal müslilerin en büyük eksikliği düşük protein, yüksek şeker ve yağ oranıdır. Multipower Sportsfood bu noktadaki uyarıları dikkate alarak sporcular için yüksek protein, düşük şeker ve düşük yağ içeren Protein Müsliyi üretmiştir.
Diyet Döneminde olanlar ve Sağlıklı karbonhidrat tüketmek isteyenler için uygun bir üründür.
40 gr ürünü 200 ml az yağlı süt ile karıştırınız. Kahvaltı veya ara öğün olarak tavsiye edilir.
Diyet döneminde l-carnitine, CLA ile kombine edilebilir. Walden Farms ürünleri ile kombine ederek lezzetli ve sağlıklı tarifler hazırlayabilirsiniz.

 

Multipower Protein Musli 400 Gram

Sağlıklı beslenmeye çalışan ve diyet dönemlerinde olan kişiler özellikle Müsli tüketirler. Müsli sabahları kahvaltıda veya ara öğün olarak tüketmek için iyi bir alternatiftir.

Ancak normal müslilerin rn büyük eksikliği düşük protein, yüksek şeker ve yağ oranıdır.

Multipower Sportsfood bu noktadaki uyarıları dikkate alarak sporcular için yüksek protein, düşük şeker ve düşük yağ içeren Protein Müsliyi üretti.

Daha yüksek değerli ve besleyici Multipower Protein Müsli ile güne daha iyi başlayın.  Musli genellikle diyet döneminde tercih edilse de amacınız kilo almak dahi olsa kaliteli bir karbonhidrat kaynağı olduğu için iyi bir alternatiftir.

  • Yüksek Protein
  • Yüksek Lif
  • Düşük Şeker
  • Düşük Yağ

Multipower Protein Musli ve Tarifler

Multipower protein Musli’yi tariflerinizde de rahatlıkla kullanabilir, birbirinden lezzetli krepler, pankekler ve kekler hazırlayabilirsiniz. Multipower Protein Musli çilek aromalıdır. Protein Musliyi ayrıca zevkinize uygun olarak yoğurt veya süt ile karıştırabilir, içine meyveler katarak tadını daha da zenginleştirebilirsiniz.

Multipower Protein Musli Kullanım Bilgisi : 

40 gr ürünü 200 ml az yağlı süt ile karıştırınız. Kahvaltı veya ara öğün olarak tavsiye edilir.

Multipower Protein Musli İçeriği :

Screen Shot 2014-09-09 at 11.03.22 

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin