Supplementler ile ilgili herşey burada!

Pure Whey Isolate 149 ₺

Pure Whey Isolate

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Multipower Pure Whey Isolate düşük yağ, şeker ve karbonhidrat oranı ile definisyon döneminde güvenle kullanılabilir. Düşük kalorili olduğu için yağsız kas gelişimine uygundur, hızlı emilimli olması sebebiyle antrenman öncesi ve sonrası kullanımda son derece etkilidir.

En Önemli Özellikleri:

-En yüksek kalite Whey Izole Protein olması

-Minimize edilmiş karbonhidrat ve yağ oranları

-Kas sentezini tetiklemesi, NO pump etkisi ve bağışıklık sistemini desteklemesi

Screen Shot 2014-08-04 at 14.55.00

Protein kalitesi ve saflığında rakiplerini geride bırakan Multipower Pure Whey Isolate ’in ayrıca yağ ve laktoz oranları da son derece düşüktür. Laktoz seviyesinin düşüklüğü özellikle diğer whey proteinlerini kullanırken hazımsızlık sorunu çekenler için mükemmel bir seçenektir.

Whey Isolate 100, kas gelişimini ve bağışıklık sistemini destekleyen, yenilenme sürecini hızlandıran bioaktif peptidleri yüksek seviyelerde içerir. Pure Whey Isolate piyasada bulunabilecek en iyi mikrofiltre proteinlerden biridir.

1 servisinde (3 ölçek = 30gr) 25 gr protein (%87 whey izole) içerir. 0.5 gr yağ içermesi ve düşük kalorili olması (109 kcal) diyet döneminde kullanıma da son derece uygun bir üründür. CFM (Cross Flow Microfiltration) teknolojisiyle işlendiği için kaslara hızlı hücum eder, bu sebeple antrenman bitiminde kullanılması kasları yenilenme süresinde etkili bir şekilde besler.

Önerilen kullanım:

Günde 1-3 servis (30 gr=3 ölçek) Multipower Pure Whey Isolate ’ü suyla karıştırıp içebilirsiniz.

İzole protein tozlarının en önemli kullanım zamanları sırasıyla:

-Antrenmandan hemen sonra

-Antrenmandan 30-45 dk önce

-Sabah kalkar kalkmaz aç karnına

Screen Shot 2014-08-04 at 14.55.55

Multipower Pure Whey Isolate sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower Pure Whey Isolate ‘de hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. İzole bir ürün olduğu için ve yağ şeker oranları düşük olduğu için tercih edilebilecek en sağlıklı protein tozlarından biridir. Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

Bizim Önerimiz:

Daha Fazla ve daha hızlı kas gelişimi için Multipower Amino 3400 ile kombine edilebilir.

Yağ yakımı için Multipower L-Carnitine Liquid 1800 mg ile kombine edilebilir.

468 ad

2 Yorum

  1. 0 karb, 0 yag izole olması buyuk avantaj

  2. Bu ürünü milli takım kamplarında hep görüyorum her iki kişiden biri bunu kullanıyo.. Gerçekten çok mu iyi veya yüzücüler tarafından tercih edilmesinin özel bir sebebi mi var acaba? Fiyatı da pek ucuz sayılmaz ama değecek bir ürünse bende almayı düşünürüm fikirlerinizi bekliyorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin