Supplementler ile ilgili herşey burada!

Whey Amino 3400 185 ₺

Whey Amino 3400

Yazar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün notu

Multipower’ın orta ve ileri seviye vücut geliştirme sporcuları ve performans sporcularına uygun olarak geliştirdiği özel amino asit formülü Multipower Whey Amino 3400 yağsız kas gelişimi, kasların yenilenmesi ve onarımı ve performans artışı için tercih edilebilecek en etkili ürünlerden biridir.

% 100 Whey Protein izolesi B6 VİTAMİN destekli Düşük karbonhidrat ve yağ oranı Konsantre ve kollajen protein içermeyen yeni formülü ile yağsız kas gelişiminize destek olur.

Tablet başına 3400 mg amino asit içerir.

Alman menşeli Multipower kalitesiyle üretilmiş kompleks ve yüksek miligramlı bir amino asit olması sebebiyle vücudunuzun amino asit ihtiyacını mükün olan en etkin şekilde karşılar.

Ürün 300 tablet içerir.

Ürün kullanımı: 

Günlük önerilen kullanım miktarı 6 tablettir.

6 tableti antrenman bitiminde veya antrenmanın 15 dakika öncesi ve hemen sonrası 3’er tablet (toplamda 6 tablet) şeklinde bölebilirsiniz.

Hangi ürünlerle kombine edilebilir:

Amino asitler ister bulk ister definisyon döneminde olun, amacınız kilo almak, kas gelişimi, kilo vermek veya performans farketmeksizin tüm sporcular tarafından tercih edilebilir. Amino asitlerin en önemli görevi antrenmanlarda zorlanan ve yıpranan kasların yenilenmesini ve onarılmasını sağlamaktır. Amino asitler aynı zamanda yağsız kas gelişimini destekler.

Bulk dönemindeyseniz (amacınız hacim kazanmak veya kilo almak ise): Gainer, kreatin, kazein ile kombine edebilirsiniz.

Kas gelişimi hedefliyorsanız: protein tozu, kreatin veya nox, kazein ile kombine edebilirsiniz.

Definisyon döneminde iseniz (kilo vermeyi amaçlıyorsanız): Termojenik yağ yakıcı veya L-Carnitine, CLA, izole bir protein tozu ile kombine edebilirsiniz.

Performans artışı hedefliyorsanız: protein tozu, vitargo, nox veya kreatin ile kombine edebilirsiniz.

Öneri ve uyarılarımız:

Ürün tablet formdadır. Tabletler yüksek miligramlı olduğu için büyük boyutludur. Tablet yutmakta zorlanıyorsanız bu ürün yerine toz veya sıvı amino asit tercih etmenizi öneririz.

Multipower Whey Amino 3400 içeriği:

whey-amino-3400-300-tab-69-nutrition-fact

Multipower Whey Amino 3400 sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower Whey Amino 3400‘de hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin