Supplementler ile ilgili herşey burada!

MuscleMeds Carnivor Mass 189.90 ₺

MuscleMeds Carnivor Mass

Yazar
 • Tat
 • Performans
 • Karışabilirlik
 • Fiyat
 • Editörün Notu

Muscle Meds Carnivor diğer sıradan kilo aldırıcılardan çok daha üstündür. Normal kilo aldırıcılar emilim süreleri açısından dezavantajlıdır ve insülin salınımını yeterince desteklemezler. Carnivor Mass içeriğindeki et proteini ve insülin salınımını arttırıcı iSpike™ teknolojisi ile benzerlerinden ayrılır. Bu özelliklerinden dolayı maksimum kas kazandırırken vücutta depolanan yağ minimum düzeyde olur.Üstelik şeker ve laktoz içermez, 2 gramdan daha az yağ içerir. Her bir servisinde (181 g) 720 kalori, 50 g hidrolize Beef Protein İzole ve 125 g karbonhidrat alabilirsiniz.
Kilo Almak İsteyenler, hacim kazanmak isteyenler, beslenmesi yetersiz olanlar için ideal bir üründür.
Antrenman Sonrası: Yenilenme sürecini hızlandırmak ve kas gelişimi için kullanılabilir.

Sabah kalkar kalkmaz: Vücudun katabolik durumdan anabolik duruma geçmesi için kullanılabilir.

Günün herhangi bir saatinde, bir önceki öğününüzün üzerinden bir kaç saat geçtikten sonra günlük protein, karbonhidrat ve kalori alımınızı arttırmak için kullanabilirsiniz.

Hacim artışı için amino asit, kreatin, glutamine, bcaa, vitamin mineral ve kazein ile kombine edilebilir.

MuscleMeds Carnivor Mass

Kütle kazanmak ve kas gelişimi için sadece kaloriler yeterli değildir. Kas gelişimi için kalori almanın yanı sıra anabolik etki oluşturacak içeriklerin doğru miktarda alınması gereklidir.

Hızlı makrobesin emilimi: Protein ve karbonhidratların hızlı bir şekilde absorbe edilmesi kandaki amino asit ve glukoz seviyelerini etkiler. Bu durumda protein ve glikojen sentezi (anabolism) hızlanır ve daha hızlı bir şekilde kütle kazanabilirsiniz.

Muscle Meds Carnivor diğer sıradan kilo aldırıcılardan çok daha üstündür. Normal kilo aldırıcılar emilim süreleri açısından dezavantajlıdır ve insülin salınımını yeterince desteklemezler. Carnivor Mass içeriğindeki et proteini ve insülin salınımını arttırıcı iSpike™ teknolojisi ile benzerlerinden ayrılır. Bu özelliklerinden dolayı maksimum kas kazandırırken vücutta depolanan yağ minimum düzeyde olur.

Üstelik şeker ve laktoz içermez, 2 gramdan daha az yağ içerir. Her bir servisinde (181 g) 720 kalori, 50 g hidrolize Beef Protein İzole ve 125 g karbonhidrat alabilirsiniz.

İzole Et Proteini Farkı!

Kas Gelişimi ve 2009 Arnold Classic’i Kazanmak için Kai Greene tarafından tercih edilmiş özel teknoloji ile üretilmiş et proteini Carnivor!

Kai Greene Muscle Medsaraştırmacıları ile beraber yeni ürünlerin geliştirilmesi ve halka sunulması için Muscle Meds’in yeni ve özel olan birçok formülünü denemiştir.

 Muscle Meds araştırmacıları Kai Greene’in et proteini tükettiğinde whey veya caseine göre daha hızlı kas gelişimi sağladığını fark etti.  Bu noktada Kai günde 6-9 Lbs et tüketerek yüksek kas gelişimi sağlamasına rağmen, yüksek et tüketimi mide rahatsızlıklarına ve istenmeyen yağ ve kolesterol alımına sebep oluyordu. Bu sebeple Muscle Meds içeriğinde et proteini bulunan protein ve gainerları  piyasaya sürdü.

Et Proteininin Emilimi Normal Et tüketimi ve Whey’den daha yüksektir:

Muscle Meds Carnivor

Özel üretim teknolojisi ile Muscle Meds  Carnivor daha yüksek amino asit içeriği ile whey, soya, süt ve yumurta proteinine göre daha fazla kas gelişimi sağlar. Hatta Carnivor Beef Protein İzole, normal olarak tüketilen etten bile daha iyi amino asit oranlarına sahiptir. Üstelik kolesterol ve yağ içermez.

Etten Daha Yüksek Kreatin İçeriği

Et tüketiminin en önemli faydalarından biri içeriğinde kreatin bulundurmasıdır.  Et en iyi doğal kreatin kaynaklarından biridir. Kreatinin olumlu etkilerinden daha iyi yararlanabilmeniz için her bir porsiyon Carnivor  normal gıda olarak alınan ete göre daha fazla kreatin içerir, böylece antrenmanlarınızda güç artışı ve daha hızlı gelişim sağlayabilirsiniz.

Carnivor Anabolik ve Anti-Katabolik destek için ekstra BCAA’lar İçerir

Daha fazla kas gelişimi sağlanabilmesi için Carnivor Mass’in içeriğindeki saf et proteini izolesine ekstra BCAA’lar eklenmiştir.  BCAA’lar pozitif nitrojen dengesi sağlayarak protein sentezini destekler, kas yorgunluğunu önler ve antrenman performansınızı yükseltir.

Kullanım Zamanları:

  • Antrenman Sonrası: Yenilenme sürecini hızlandırmak ve kas gelişimi için kullanılabilir.
  • Sabah kalkar kalkmaz: Vücudun katabolik durumdan anabolik duruma geçmesi için kullanılabilir.
  • Günün herhangi bir saatinde, bir önceki öğününüzün üzerinden bir kaç saat geçtikten sonra günlük protein, karbonhidrat ve kalori alımınızı arttırmak için kullanabilirsiniz.
468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin