Supplementler ile ilgili herşey burada!

MuscleMeds Carnivor Beef Protein Isolate 198 ₺

MuscleMeds Carnivor Beef Protein Isolate

Yazar
 • Tat
 • Performans
 • Karışabilirlik
 • Fiyat
 • Editörün Notu

Özel üretim teknolojisi ile Muscle Meds Carnivor daha yüksek amino asit içeriği ile whey, soya, süt ve yumurta proteinine göre daha fazla kas gelişimi sağlar. Hatta Carnivor Beef Protein İzole, normal olarak tüketilen etten bile daha iyi amino asit oranlarına sahiptir. Üstelik kolesterol ve yağ içermez.

Ürünün izole olması, yağ ve şeker içermemesi, yağsız kas kütlesi geliştirmek isteyenler için uygun bir ürün olmasını sağlar.

Kas gelişimini desteklemek isteyenler için uygundur. Whey ve süt kaynaklı protein kullanamayanlar veya kullanmak istemeyenler için hızlı emilimli olduğu için iyi bir alternatiftir.
1 ölçek (35 g) Carnivor Beef Protein Isolate’i soğuk su ile karıştırarak shaker ile hazırlayabilirsiniz. Ürünün karıştırıldıktan sonra köpürmesi normaldir.

Antrenman Öncesi ve Sonrası: Yenilenme sürecini hızlandırmak ve kas gelişimini desteklemek için kullanılabilir. Sabah kalkar kalkmaz: Vücudun katabolik durumdan anabolik duruma geçmesi için kullanılabilir. Günün herhangi bir saatinde, bir önceki öğününüzün üzerinden bir kaç saat geçtikten sonra günlük protein, karbonhidrat ve kalori alımınızı arttırmak için kullanabilirsiniz.

Kas gelişimini desteklemek için amino asit, kreatin/nox, bcaa, glutamine, kazein,vitamin ve minerallerle kombine edilebilir.

MuscleMeds – Carnivor Beef Protein Isolate

Carnivor Beef Protein Isolateİzole Et Proteini Farkı!

Kas Gelişimi ve 2009 Arnold Classic’i Kazanmak için Kai Greene tarafından tercih edilmiş özel teknoloji ile üretilmiş et proteini Carnivor Beef Protein Isolate !

Kai Greene Muscle Meds araştırmacıları ile beraber yeni ürünlerin geliştirilmesi ve halka sunulması için Muscle Meds’in yeni ve özel olan birçok formülünü denemiştir.

musclemeds_carnivor-4lbs-1814g_1-500x500Muscle Meds araştırmacıları Kai Greene’in et proteini tükettiğinde whey veya caseine göre daha hızlı kas gelişimi sağladığını fark etti.  Bu noktada Kai günde 6-9 Lbs et tüketerek yüksek kas gelişimi sağlamasına rağmen, yüksek et tüketimi mide rahatsızlıklarına ve istenmeyen yağ ve kolesterol alımına sebep oluyordu. Bu sebeple Muscle Meds içeriğinde et proteini bulunan izole protein tozunu piyasaya sürdü.

Et Proteininin Emilimi Normal Et tüketimi ve Whey Proteininden daha yüksektir:

Özel üretim teknolojisi ile Muscle Meds  Carnivor daha yüksek amino asit içeriği ile whey, soya, süt ve yumurta proteinine göre daha fazla kas gelişimi sağlar. Hatta Carnivor Beef Protein İzole, normal olarak tüketilen etten bile daha iyi amino asit oranlarına sahiptir. Üstelik kolesterol ve yağ içermez.

Ürünün izole olması, yağ ve şeker içermemesi, yağsız kas kütlesi geliştirmek isteyenler için uygun bir ürün olmasını sağlar.

carnivor

Etten Daha Yüksek Kreatin İçeriği

Et tüketiminin en önemli faydalarından biri içeriğinde kreatin bulundurmasıdır.  Et en iyi doğal kreatin kaynaklarından biridir. Kreatinin olumlu etkilerinden daha iyi yararlanabilmeniz için her bir porsiyon Carnivor  normal gıda olarak alınan ete göre daha fazla kreatin içerir, böylece antrenmanlarınızda güç artışı ve daha hızlı gelişim sağlayabilirsiniz.

Carnivor Anabolik ve Anti-Katabolik destek için ekstra BCAA’lar İçerir

Daha fazla kas gelişimi sağlanabilmesi için Carnivor Mass’in içeriğindeki saf et proteini izolesine ekstra BCAA’lar eklenmiştir.  BCAA’lar pozitif nitrojen dengesi sağlayarak protein sentezini destekler, kas yorgunluğunu önler ve antrenman performansınızı yükseltir.

Hazırlanılışı ve Kullanım Zamanları:

1 ölçek (35 g) Carnivor Beef Protein Isolate’i soğuk su ile karıştırarak shaker ile hazırlayabilirsiniz. Ürünün karıştırıldıktan sonra köpürmesi normaldir.

  • Antrenman Öncesi ve Sonrası: Yenilenme sürecini hızlandırmak ve kas gelişimini desteklemek için kullanılabilir.
  • Sabah kalkar kalkmaz: Vücudun katabolik durumdan anabolik duruma geçmesi için kullanılabilir.
  • Günün herhangi bir saatinde, bir önceki öğününüzün üzerinden bir kaç saat geçtikten sonra günlük protein, karbonhidrat ve kalori alımınızı arttırmak için kullanabilirsiniz.
468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin