Supplementler ile ilgili herşey burada!

Noxplode 90-190 ₺

Noxplode

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

BSN markasının antrenmanlarda performans, güç ve odaklanma artışı sağlayan ödüllü ve son derece etkili nitrik oksit içeren antrenman öncesi ürünüdür.
Antrenmanlarda güç, dayanıklılık ve performans artışı isteyenler, performans sporcuları ve kas gelişimini desteklemek isteyenler kullanabilir. 
1 ölçek BSN Noxplode’u antrenmandan 20-30 dk önce alınız. 24 saatlik periyotta 2 ölçeği aşmayınız. 
Performans, güç ve dayanıklılık artışı için protein tozu, vitargo, amino asit, kazein, vitamin ve minerallerle desteklenebilir. Haftada 4 ve daha yoğun antrenman yapanlar glutamine takviyesi ile de kombine edebilir. 

BSN noxplode içeriği:

Screen Shot 2014-08-21 at 14.21.04

No-Xplode’un faydaları:

– Patlayıcı kuvvet artışı

– Dayanıklılık artışı ve daha uzun süreli antrenmanları daha kolay çıkarabilme avantajı

-Maksimum performans

-Kas gücü artışı

-Daha iyi odaklanma

-Nox ürünleri ayrıca içeriğindeki kafein gibi içerikler sayesinde yağ yakımını ve yağsız kas kütlesi oranı artışını destekler.

2004 yılında BSN markası tarafından piyasaya sürülen ilk tam anlamıyla eksiksiz sayılabilecek Nox ürünü BSN Noxplode’un formülü yenilenmiş ve daha konsantre ve daha etkili bir hale getirilmiştir.  BSN Noxplode antrenmanda maksimum performans için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi içerir. BSN Noxplode nox ürünü kategorisinde bir çok ödül kazanmıştır ve aynı zamanda Amanda Latona, Flex Lewis gibi birçok profesyonel sporcunun da tercihi olmuştur.

BSN No xplode’un formülünün yenilenmesi sırasında supplement kullanıcılarının da fikri dikkate alınmıştır ve bu yoğun enerji veren, süreklilik sağlayan ve kullanıcılarını maksimum performansa çıkaran ürün bu şekilde geliştirilmiştir.  Ürünün formülize edilmesi aşamasında bu formülü deneyen kullanıcıların %75’i ürünün ideal miktarda enerji verdiğini, dayanıklılığı arttırdığını ve kaslarında hissedilir güç artışı verdiğini belirtmiştir. BSN ayrıca ürünü kolay içimli olması için aromalandırmış ve ortaya her anlamda BSN’in üstün kalitesini yansıtan bir ürün çıkmıştır.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin