Supplementler ile ilgili herşey burada!

Nutrex Hemo Rage 111.90 ₺

Nutrex Hemo Rage

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Nutrex Hemo Rage‘in Ultra Konsantre Formülü ile asla bir servisten fazlasına ihtiyaç duymayacaksınız. Zorlu antrenmanlara daha iyi konsantre olmanızı ve odaklanmanızı sağlar. Fiziksel ve zihinsel performansı arttırır.
Kas Kütlesi kazanmak isteyenler, kas gelişimi belli bir hızın altında olduğunu düşünenler, kas gelişimini daha da hızlandırmak isteyenler, Performans artışı isteyenler, Definisyon döneminde olanlar ve müsabık sporcuların kullanımına uygundur.
24 Saat içerisinde sadece antrenmandan yaklaşık 30 dk öncesinde 1 porsiyon kullanınız. 1 ölçek ürünü 200ml su ile karıştırınız. Hiçbir koşulda 1 ölçekten fazla kullanmayınız.
Kas gelişimini desteklemek için protein tozu, amino asit, bcaa, glutamine, vitamin, mineraller ve kazein ile kombine edebilirsiniz.

Nutrex Hemo Rage

Sıradan kafein ağırlıklı nox ürünlerine kıyasla Hemo Rage Black tamamen farklı ve üstün bir üründür ve bir antrenmanda ihtiyaç duyduğunuz odaklanmayı, enerjiyi, sürekliliği ve performansı yalnızca konsantre formüllü tek servisi ile sunar.

Yoğun bir iş veya okul gününün ardından spor yapmak gerçekten kolay sayılmaz. Aynı şekilde düzenli olarak spor yapanlarda tekrar tekrar zorlanan kaslarda yorgunluk ve bitkinlik oluşur, bu da antrenmanları olduğundan da zor hale getirir ve isteksizliğe neden olur. Yalnızca 1 servis Hemo Rage Black size tüm yorgunluğunuzu unutturacak ve antrenmanlarınızdan gerçek anlamda zevk almanızı ve kendinizi aşmanızı sağlayacaktır.

Hemo Rage Black konsantre formülünde creatin monohidrat, arjinin alpha ketogurate, beta alanin, taurin, kafein gibi bir nox formülünde olması gereken en önemli içerikleri en ideal miktarlarda barındırır.

 Nutrex Hemo Rage İçeriği:

hemo-rage-icerik

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin