Supplementler ile ilgili herşey burada!

Optimum Platinum Hydro Builder 90 - 230 ₺

Optimum Platinum Hydro Builder

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Platinum Hyro Builder Optimum markasının bir servisinde 180 kalori kalori,30 gram protein ve 8 gram karbonhidrat içeren karışık protein (hidrolize/izole whey-kazein içeren) ürünüdür.
Kas kütlesi kazanmak isteyenler ve hacim artışı sağlamak isteyenler için uygun bir üründür. Yağsız kas gelişimi isteyenler için uygun bir ürün değildir. 
Bir porsiyon (53g) ürünü 350-400ml soğuk su veya yarım yağlı sütle karıştırarak içebilirsiniz.
Hacim ve kas artışı için ürünü, amino asit, kreatin, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edebilirsiniz.

Optimum Nutrition markası dünyanın en büyük peynir ve protein üreticilerinden biri olan Glanbia markasına ait bir firmadır. ON markası iki farklı ve büyük sporcu gıdaları geliştiren markayı yönetmektedir: Optimum Nutrition ve ABB Performance. Her iki markanın da geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. 

Platinum Hyro Builder Optimum markasının bir servisinde 180 kalori kalori,30 gram protein ve 8 gram karbonhidrat içeren ürünüdür.

Optimum Platinum Hydro Builder Nedir?

Optimum Platinum Hydro Builder içerik bakımından zengin bir protein tozudur.

İçeriğinde bulunan çeşitli proteinler sayesinde kullanıcının farklı zamanlarda protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı olabilir.

Zengin protein kompleksinin dışında Optimum Platinum Hydro Builder Creapure gibi patentli ham maddeli takviyeler içermektedir.

Protein tozları kas gelişimini desteklediği gibi aynı zamanda aminoasit profilleri sayesinde antrenmanda yıpranan kasların yenilenmesini, onarılmasını ve bir sonraki antrenmana daha hazır hale gelmesini sağlar.

Optimum Platinum Hydro Builder’ın dikkat çeken özellikleri: 

– 1 servisinde 35.1gram Protein

– Kompleks protein karışımı:

  • Hidrolize İzole Whey Proteini
  • Micellar Kazein
  • Hidrolize Whey Protein
– 5000mg Creapure patentli mikronize edilmiş Kreatin Monohidrat
– Mikronize edilmiş BCAA amino asitleri içeriği
– Mikronize edilmiş Glutamin amino asiti
– Arjinin, Taurin, Alanin ve Sitrulin içeriği

Optimum Platinum Hydro Builder içeriği:

Screen Shot 2014-08-19 at 10.25.02

İçindekiler: Protein karışımı min.%50 (Peyniraltı suyu protein izolesi, Misel Kazein, Hidrolize Peyniraltı suyu proteini, Peyniraltı suyu protein konsantresi, Hidrolize yumurta albümini), Mikronize Creapure® Kreatin Monohidrat, Mikronize Amino Asit Karışımı ( L-Lösin, L-Izolösin, L-Valin, L-Glutamin, L-Arjinin, L-Taurin, L-Betain, L-Alanin, L-Karnitin, L-Sitrülin), Glikoz şurubu, Hindistancevizi yağı, Sodyum Kazeinat, Antioksidan (E340), Topaklanma önleyici (E551), Renklendirici (E171), Emülgatör (E471), Renklendiriciler (E100 ve E160c), Kakao (alkali ile işlenmiş), Doğal ve yapay çikolata aroma vericiler, Emülgatörler (E466, E415 ve E416), Emülgatör (Soya Lesitin), Tuz, Polidekstroz, Tatlandırıcılar (E950 ve E955), Enzim karışımı (Amilaz, Proteaz, Selülaz, Laktaz, Lipaz). Süt, yumurta ve soya ürünleri içerir.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin