Supplementler ile ilgili herşey burada!

Hardline Progainer 80-230 ₺

Hardline Progainer

Yazar
 • Tat
 • Performans
 • Karışabilirlik
 • Fiyat
 • Editörün Notu

Progainer, Hardline markasının kilo aldırıcı ürünüdür.
Hacim kazanmak isteyenler ve kilo almak isteyenler tarafından kullanılabilir.
1 porsiyon (200g,5 ölçek) damak tadınıza göre 375 ml.-500 ml. süt ile karıştırılarak öğünlerden sonra veya antremandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde 1-2 defa alınır
Kilo almak ve hacim kazanmak için amino asit, kreatin, kazein vitamin ve minerallerle kombine edilebilir.

Her porsiyon Hardline Progainer:

37.8 g protein

7009 mg Glutamin öncüsü

6960 mg BCAA

2500 mg Kreatin monohidrat

1000 mg Taurin içerir.

İlaç değildir. Gıda Takviyesidir. Doktor tavsiyesi yerine geçmez. İçerdiği etken maddelere alerjisi olanlar, kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Doktor tavsiyesi yerine geçmez.

Önerimiz: Gainer’ların servisleri son derece büyüktür ve bu sebeple iştah kapatıcı olabilirler. Bu sebeple öğün öncesi almayınız ve kesinlikle ana öğün yerine kullanmayınız.

İçeriği:

progainer_cikolata_besin_ogeleri-01

Hardline Markası Hakkında bilgi:

Kavi Gıda 16 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir.

Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 600.000’i aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 TL’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP(Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Kulüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

468 ad

2 Yorum

 1. İyi günler. Animal cuts ürününü ve animal nitro ürününü tavsiye edildiği şekilde kullanmanın yanısıra, l carnitine likit ve Hardline Pro gainer kullanmak uygun olur mu, olursa nasıl kullanmamı önerirsiniz? Teşekkür ederim.

  • merhaba, belirttiginiz urunler beraber kullanılmaz bunun sebebi de farklı hedefler dogrultusunda kullanılmalarıdır. cuts ve carnitine kilo-yağ yakımını hedeflerken gainer ise iceriginde karb ve yag barındıran bir kilo aldırıcıdır.

   Eğer hangi ürünü kullanmanız gerektiğini bilmiyor iseniz linkten kişiye özel supplement uygulamamızı kullanarak hedefinize uygun urunleri listeleyebilir ve hemen kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz.

   http://www.storesonik.com/bana-ozel

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin