Supplementler ile ilgili herşey burada!

Promera Con-Cret 86 ₺

Promera Con-Cret

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Con-cret profesyonel sporcular da dahil her seviyeden sporcunun tercih edebileceği mikro-konsantre teknolojisi ile üretilmiş, yükleme, cycle yapmayı gerektirmeyen, çok ufak dozlarda normal kreatinlere göre daha etkili olan özel bir kreatin türüdür. Herhangi bir yan etkisi yoktur.
Profesyonel ve yarışmacı sporcular, performans sporcuları için idealdir. Antrenman verimliliğini arttırmak isteyen her seviyeden sporcu da bu ürünü kullanabilir. Yan etkisi olmadığı ve vücutta su tutmadığı için bayanlarda rahatlıkla tercih edebilir. Yine aynı sebeple siklet ve kilo sorunu olan sporcular rahatlıkla tercih edebilir.
Yetişkinler için kullanımı: Gıda takviyesi olarak antrenmandan 1 saat önce 118-177 ml su veya meyve suyu ile alınız. 100 pound’luk vücut ağırlığı için 1 servis alınız. Yoğun antrenmanlarda 100 pound vücut ağırlığı için 1-2 servise kadar çıkabilirsiniz. Off-günlerde 100 pound vücut ağırlığı için 1 servis alınız. Concret aç karnına, öğünle birlikte veya protein tozuna karıştırarak alınabilir.
Kas artışı için: protein tozu, amino asit, BCAA, Glutamine, kazein ve vitamin mineral desteği ile kombine edilebilir. Hacim kazanmak için gainer, amino asit, kazein, vitamin mineral desteği ile kombine edilebilir. Yağ yakımı için: Termojenik yağ yakıcı veya l-carnitine, CLA ve izole bir protein tozu ve amino asit ile kombine edilebilir.

Kreatin’in geleceği con-cret!

Mikro-konsantre teknolojisi ile üretilmiş Con-Cret’in en önemli özellikleri yükleme yapılmasına gerek olmaması ve hiç yan etkisi olmamasıdır.

Con-Cret profesyonel sporcular kadar antrenman verimliliğini arttırmak isteyen bayanlar ve genç yaştaki sporcular dahil tüm spor yapanlar için de idealdir.

Cycle yapmaya ve kullanıma ara vermeye gerek yoktur.

Katkı içermez.

Yasaklı madde içermez, doping, ilaç veya steroid değildir.

Kas gelişimini destekler, güç ve performans artışı sağlar, dayanıklılığı arttırır.

Micro dosing özelliği: Çok ufak dozlarda verimlidir.

İçeriği:

con-cret-412-nutrition-fact

468 ad

1 Yorum

  1. Gerçekten su tutmuyo, kilom hiç oynamadı, güzel ürün!

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin