Supplementler ile ilgili herşey burada!

Scivation Xtend 109 ₺

Scivation Xtend

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Scivation markasının kas ve güç artışını destekleyen BCAA,glutamine, citruline formülüdür.
Kas artışı isteyenler tarafından kullanılabilir.
1 ölçeği (12,5 gr) 250 ml su ile karıştırarak antrenmandan 20 dk önce ya da antrenman esnasında alınız.
Kas gelişimini desteklemek için protein tozu, kreatin veya nox ürünleri, kazein, vitmain ve minerallerle birlikte alabilirsiniz.

 Ürün İçeriği:

xtend-396-nutrition-fact

Scivation Xtend Özellikleri:

Yağ ve şeker içermez.

Kasların yenilenmesi ve onarılması sürecini hızlandırır.

Kanıtlanmış 2:1:1 oranında 7 gram BCAA içerir.

Yağ yakımını destekler.

Kas ve güç artışı sağlar.

Kas protein sentezi için 3.5 gram leucine içerir.

ÜRÜNÜN ÖNEMLİ İÇERİKLERİ HAKKINDA BİLGİ:

BCAA

Vücudun üretemediği ve dışarıdan alınması gereken temel gerekli amino asitlerden üçü olan BCAA’lar ( L-Leucine, L-Valine, ve L-Isoleucine) kas gelişimi için kritik öneme sahiptir, çünkü BCAA’lar karaciğerde değil doğrudan kas içinde metabolize edilirler. Yoğun antrenman yapan, kas kaybının önüne geçmek isteyen ve yağsız kas kazanımı hedefleyen herkes için BCAA kullanmak yararlı olur.

Leucine

Leucine BCAA ’ların en güçlüsüdür,  kandaki şeker seviyesinin ayarlanmasından, dokuların, kemiklerin ve iskelete bağlı çalışan kasların tamiri ve gelişiminden sorumludur.

Glutamine nedir, ne işe yarar?

Glutamine kaslarda en çok bulunan amino asittir ve kas gelişmi açısından özellikle önemlidir. Glutamine ayrıca yoğun antrenman yapanlar tarafından bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudu antrenman yorgunluğundan korumak için kullanılabilir. Glutamine  overtraining durumu ile karşılaşma riskini azaltır.

L-Citruline Nedir Ne işe Yarar?

L-citruline’nin en önemli faydası kan dolaşımını destekleyerek , antrenman performansınızı arttırmanın yanı sıra antrenman sonrası yenilenme sürecini de kısaltmasıdır. L-citruline vücudumuzda öncelikle L-arginine’e sonra da nitrik oksite çevrilerek etki eder. Nitrik oksit ise kan dolaşımını hızlandırarak pump etkisi yapar. Ayrıca L-citruline antrenman sırasında üretilen laktik asit miktarının azaltılmasında işe yarar.

468 ad

1 Yorum

  1. Güzel bi ürün daha önce https://www.storesonik.com/ adresinden almıştım ertesi güne elimdeydi güzel etki eden bir takviye kullanmanızı öneririm

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin