Supplementler ile ilgili herşey burada!

Soypro 90-230 ₺

Soypro

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Hardline markasının vejetarjenler tarafından da tercih edilebilecek bitkisel kaynaklı protein tozudur.
Kas gelişimi hedefleyenler tarafından kullanılabilir. Beslenme ile yeterince protein alamayan vejetarjenler için uygun bir üründür.
1 porsiyon (28 g) büyük bir bardak (300 ml) su veya az yağlı süt ile karıştırılarak alınır. Sporcular antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra olmak üzere, günde 1-2 porsiyon (28 g – 56 g) alabilir.
Kas gelişimi için amino asitler, kreatin veya nox ürünleri, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edilebilir.

Hardline Sypro Özellikleri:

Sıfır Kolesterol

Sıfır Karbonhidrat

Sıfır Laktoz

Yüksek L- Arginine

Bitkisel Protein içerir.

Hardline Soy Pro, bitkisel yollardan hiçbir GDO katkı maddesi içermeyen soya proteininden elde edilmiştir. Soy Pro, 0 Kolesterol, 0 Karbonhidrat ve 0 Laktoz değerlerine sahip yüksek miktarda Arginine içeren bir protein ürünüdür.

Yine de soya proteini whey proteini,süt, yumurta proteini veya kırmızı et kaynaklı protein kadar kaliteli değildir ve kas gelişimi amacı ile özel bir sebebiniz yoksa ve özellikle bitkisel protein tercih etmek istemiyorsanız hayvansal bir protein kaynağı seçmek daha doğru olacaktır.

%90 protein oranina sahip Soy Pro, 1 serviste (28gr) 25gram protein içerir.

Hardline Sypro İçeriği:

Screen Shot 2014-08-22 at 11.33.56

Hardline Markası Hakkında bilgi:

Kavi Gıda 16 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir.

Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 600.000’i aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 TL’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP(Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Kulüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

468 ad

1 Yorum

  1. Soya proteini bu kas gelişimi için almayın pek faydasını göremezsiniz

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin