Supplementler ile ilgili herşey burada!

Thermo Detonator 134 ₺

Thermo Detonator

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Grenade gelişmiş termojenik içeriği ve pre work-out ( antrenman öncesi) etkisini bir arada barındırır. Hem bayanlar hem de erkekler için uygun olan Grenade dünyanın her yerinden fitness tutkunlarının favori supplementleri arasına girebilmiştir. Hobi amaçlı fitness yapanlardan profesyonel sporculara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Grenade hem kilo kontrolü hem de antrenman öncesi performans ürünü olarak oldukça başarılıdır. Uygun bir diyet ve antrenman programı ile birlikte kullanıldığında Grenade hem enerji seviyenizi daha yukarılara çıkartır, hem de yağ yakımını destekleyerek istediğiniz vücuda kavuşmanızı sağlar.

 Grenade Thermo Detonator yüksek proteinli ve/ya düşük kalorili diyetinize mükemmel şekilde uyum sağlayarak fazla kilolarınıza karşı başlattığınız mücadeleyi kolayca kazanmanızı sağlar.

Grenade Thermo Detonator

Grenade Thermo Detonator

 Grenade hem metabolizma hızını arttıracak hem de iştahınızı kontrol altına almanızı sağlayacak kaliteli ve etkili içerikleri bir arada bulundurur. Her bir serviste 500 mg yağ yakımında etkinliği kanıtlanmış yeşil çay bulunur. Ayrıca yeşil çay genel sağlığınız üzerinde  son derece olumlu etkilere sahiptir, üstelik antioksidan özelliği vardır.

 Grenade yine yağ yakımında en kaliteli içeriklerden biri olan Bitter Orange Peel ( acı portakal kabuğunu) yüksek miktarda bulundurur.  Bu kadar önemli içerikleri size gerçekten fayda sağlayacak dozlarda almak varken neden düşük dozlarla yetineceksiniz?  Grenade Thermo Detonator içeriğinde tam 420 mg doğal synephrine ve octopamine kaynağı olan Bitter Orange yani diğer adıyla Citrus Aurantium bulundurur! Synephrine ve octopamine vücutta yağların yakımı ve enerji açığa çıkmasını destekleyen en önemli hormon olan norepinephrine salınımı üzerinde etkilidir.grenade-thermo-detonator-150-nutrition-fact

 Caffeine Anhydrous yine Grenade Thermo Detonator içeriğinde bulunan ve yağların yakılmasını destekleyerek enerji açığa çıkmasını sağlayan önemli bir içeriktir.

 Cayenne acı biberin özel bir içeriğidir ve phenylalanine isimli temel gerekli amino asit ile tiroid fonksiyonları ve metabolizma hızı üzerinde etkilidir.

 Üstelik bu sayılanlar Grenade Thermo Detonator’un içeriğinde bulunan yağ yakımı ve performans artışını destekleyen içeriklerden yalnızca bazılarıdır.

 Bu içerikler Grenade Thermo Detonatoru benzerlerinden üstün kılarken  onu gıda takviyesi sınıfından çıkarmaz yani Thermo Detonator’un formülü son derece etkili olmasına rağmen kesinlikle ilaç sınıfında değildir ve ilaçlarda olduğu gibi yan etkileri yoktur. Eğer siz de yağ yakımını hızlandırmak için gerekli içerikleri en doğru miktarlarda almak istiyorsanız Grenade Thermo Detonator tam size uygun bir üründür.

Kullanımı: Sabah kalktıktan sonra 2 kapsül Thermo Detonator’u aç karnına su ile birlikte alınız.  Öğle yemeğinden önce suyla birlikte yine iki kapsül alınız. Eğer Thermo Detonator’u antrenman öncesinde performans artışı sağlamak için kullanacaksanız iki kapsülü öğle yemeğinden önce değil antrenman öncesi alınız. Günde 4 kapsülü geçmeyiniz. Günlük olarak en az sekiz bardak su tüketiniz.

 İlk bir hafta boyunca ürüne olan toleransınızı görmek için sabah bir öğleden sonra veya antrenman öncesi 1 kapsül alınız.Günde 4 kapsül almaya ürünü ilk bir hafta boyunca günde 2 kapsül kullandıktan sonra başlayınız.

468 ad

1 Yorum

  1. etkili urun, ilk 2-3 gun biraz kalp carpıntısı yaptı neden anlamadım

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin