Supplementler ile ilgili herşey burada!

Ultimate Vegetable Greens 179 ₺

Ultimate Vegetable Greens

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Herkes daha sağlıklı olmak, daha enerjik yaşamak ve daha iyi görünmek ister. Bunun yolu ise bazı basit beslenme değişikliklerinden geçer. Yine de diyet sırasında yeterli ve dengeli miktarda meyve, sebze, deniz ve karadaki yeşillikleri, bitkiler ve lif içerikli gıdalardan tüketmek mümkün olmamaktadır. İşte tüm bu yararlı kaynakları Ultimate Vegetable Greens’te bulabilirsiniz.
Yağ yakmak isteyenler ve diyette olanlar, Definisyon döneminde olanlar, Daha sağlıklı olmak isteyenler, Dengeli beslenemeyenler ve yeterince yeşillik, meyve ve sebze tüketemeyenler tarafından kullanılması uygundur.
Bir servis Vegetable Greens’i 250 ml su veya sevdiğiniz bir içecekle karıştırınız. Günlük bir servis tüketiniz. Antrenman yaptığınız yapmadığınız hergün alınız.
Yağ yakımı ve genel sağlığınızı desteklemek için L-Carnitine, CLA, balık yağı, vitamin ve mineraller ile birlikte alınabilir.

Ultimate Vegetable Greens:

Günlük hayatın koşturmacası, yoğunluk ve stres gün içi düzenli beslenmemizi de olumsuz etkilemektedir. Her ne kadar herkes daha sağlıklı olmak, daha enerjik yaşamak ve daha iyi görünmek istese de bu hayat şartlarında günlük beslenme ile tüm ihtiyacınız olan vitamin, mineral ve antioksidanları karşılamak mümkün olmamaktadır. Oysaki daha sağlıklı olmanın ve daha genç görünmenin yolu bazı basit beslenme değişikliklerinden geçer. Aynı şekilde amacınız kilo vermek ise ve günlük kalori alımınızı ciddi anlamda düşürdüyseniz diyet sırasında yeterli ve dengeli miktarda meyve, sebze, deniz ve karadaki yeşillikleri, bitkiler ve lif içerikli gıdalardan tüketmek mümkün olmamaktadır. İşte tüm bu yararlı kaynakları Ultimate Vegetable Greens’te bulabilirsiniz. Üstelik gereksiz kalorilere  ve yağlanmaya gerek kalmadan!

Yeşil sebzeler ve bitkiler A,C,E,B1,B2,B6,B12, vitaminleri bakımından zengindir, detoks özellikleri vardır ve vücudunuzun PH dengesini ayarlamaya yardımcı olurlar.

 Ultimate Vegetable Greens içeriği:

vegetable-greens-323-nutrition-fact

Vegetable Greens kullanımı:

Bir servis Vegetable Greens’i 250 ml su veya sevdiğiniz bir içecekle karıştırınız. Günlük bir servis tüketiniz. Antrenman yaptığınız yapmadığınız hergün alınız.

Hamile, emziren veya ciddi bir sağlık sorunu olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin