Supplementler ile ilgili herşey burada!

Universal Animal PM 100-200 ₺

Universal Animal PM

Yazar
  • Performans
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Animal Serisi’nin gece için hazırlanmış özel vitamin, mineral ve anabolik etkili formülüdür. Gece boyunca daha rahat ve daha kaliteli bir uyku almanızı sağlayarak yenilenme sürecinizi hızlandırır.
Yoğun ve yorucu antrenman yapan sporcular için iyi bir gece uykusu ve kas ağrılarını azaltmak için son derece önemlidir. Bu sebeple Animal PM tüm profesyonel sporcular tarafından tercih edilebilir.
Gece yatmadan 30-45 dakika önce 1 paket alınız. Daha iyi sonuçlar için aç karnına alınması önemlidir. Eğer gece proteini veya kazein kullanıyorsanız Animal PM içmeden önce 30 dk emilmesini bekleyiniz.
Başta Animal serisinin diğer ürünleri olan Pak, Flex ve Omega, nitro olmak üzere diğer Animal ürünleri ve hedefinize uygun diğer supplementler ile kombine edilebilir.

Universal Animal PM

Hardcore ağırlık antrenmanı yapanlar için özel olarak tasarlanmış kasların yenilenmesi ve iyileşme sürecini destekleyen gece formülüdür.

Derin ve kaliteli uykuyu destekler.

Kas yenilenmesi ve onarımını destekleyen patentli içeriklere sahiptir.

Siz uykudayken de kaslarınızı besler ve anabolik etki gösterir.

Antrenman, beslenme ve supplement kullanımı vücut geliştirmenin vazgeçilmez ögeleridir. Ancak mümkün olan en iyi sonuçları alabilmeniz için bu üçü yeterli değildir, çok önemli bir faktör daha vardır: Uyku ! İyi bir dinlenme olmaksızın kaslarınız yeterince gelişemez, antrenmanlarınızda odaklanma ve maksimum performans gösteremezsiniz ve gün boyu yorgunluk hissedersiniz. ne yazık ki günlük hayatın yoğunluğu ve stres kaliteli uykuyu öneleyen başlıca faktörler arasında geliyor. Bu sebeple Animal PM uyku kalitenizi arttırarak uykuya ayırabildiğiniz süreyi en verimli şekliyle geçirmenizi sağlıyor.

Animal PM iyi bir dinlenme için ihtiyacınız olan bağışıklık ve uykuyu destekleyici içerikler, amino asitler ve kasların yenilenme ve onarılma sürecini destekleyen ajanlar içerir.

Universal Animal PM Kullanımı:

Gece yatmadan 30-45 dakika önce 1 paket alınız. Daha iyi sonuçlar için aç karnına alınması önemlidir. Eğer gece proteini veya kazein kullanıyorsanız Animal PM içmeden önce 30 dk emilmesini bekleyiniz.

Universal Animal PM İçeriği:

Screen Shot 2014-10-21 at 13.34.13

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin