Supplementler ile ilgili herşey burada!

Vitargo 169 ₺

Vitargo

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Vitargo olimpik sporculardan, sağlık uzmanlarına, fiziksel görünümlerini iyileştirmek isteyen milyonlarca sporcuya ve fitness tutkunlarına kadar herkesin tercih ettiği gelişmiş bir enerji kaynağıdır.

 Yaşamsal faaliyetlerin yerine getirilmesi ve özellikle spor yapanların performanslarının olumsuz etkilenmemesi için vücudun glikojen depolarının dolu olması gerekir. Özellikle spor öncesi ve sırasında glikojen depolarını sindirim rahatsızlıklarına sebep olmadan, hareketi, performansı ve konforu kısıtlamadan en hızlı şekilde doldurmak gereklidir.

Vitargo’nun glukoz, waxymaize, maltodekstrin ve sukroz içeren enerji içeceklerine göre üstün bir seçim olması emiliminin tüm diğer karbonhidrat kaynaklarına göre çok daha hızlı olması ve bu sebeple enerji ihtiyacını anında karşılayabilmesidir. Patentli molekül Vitargo 700 000 dA molekül ağırlığı ile, 11 dakika gibi inanılmaz bir sürede dolaşıma girerek, bireyin glikojen depolarının dolumunu sağlar. Mideyi yüksek hızda geçerek bağırsağa ulaşır, şişkinlik, doluluk, rahatsızlık hislerine sebep olmaz.

 Vitargo Ultra-Hipotonik olarak sınıflandırılır. Hipotonik, kan ozmolaritesinden daha düşük ozmolariteye sahip çözeltilerin tanımlamasıdır.Vitargo açısından Ultra Hipotonik demek enerjinin en yüksek hızda aktif hale gelmesi demektir.

Vitargo Tüm dünyada profesyonel sporcular tarafından da  tercih edilen, fonksiyonu ile kendini kanıtlamış İsveç gıda endüstrisinin ileri teknoloji ile geliştirip ürettiği bir üründür.

 Kesinlikle doping değildir ve hiç bir doping maddesi içermez.

Vitargo’nun Kullanım Alanları

Kas Gelişimi

 Kasların onarılması, yenilenmesi ve gelişimi için antrenman sonrasında mutlaka hızlı kana karışan bir protein + karbonhidrat karışımı almak gereklidir. Böylece anabolik etkiyi yaşayabilirsiniz. Bu sırada vücudunuz adeta bir sünger gibi kas gelişimi için gibi

vitargo

gerekli olan besinleri çeker ve yeni kas kütlesi eklemek için kullanır. Vitargoboşalan depolarınızı diğer karbonhidrat kaynaklarına göre %63 daha hızlı bir şekilde doldurarak, kaslarınızı ve vücudunuzu bir sonraki antrenmanınıza hazır hale getirir.

Kas Gelişimi için Kullanım Önerisi: 

 Antrenmandan 10 dakika sonra favori içeceğinize 1 servis vitargo karıştırarak tüketebilirsiniz. Ayrıca eğer çok ağır antrenman yapacaksanız antrenmandan 30 dk önce bir servis vitargo alabilirsiniz.

Dayanıklılık ve Performans

 Olimpik sporcular dahil dünyanın en iyileri ve performans uzmanları Vitargo’ya güvenirler.  Kompleks bir karbonhidrat olarak Vitargo, enerji depolarını tüm diğer basit ve kompleks karbonhidratlardan daha hızlı bir şekilde doldurur.  Ayrıca kan şekerinde ani dalgalanmalar yaparak performansınızı olumsuz etkilemez, antrenman veya yarışma öncesi mide bulantısı veya rahatsızlık hissi yapmaz. Antrenman ve maçlarda tükenme riskinin önüne geçmek için birebirdir.

İster bireysel, ister takım sporu yapıyor olun yarışmalar sırasında performansınızı en üst seviyede tutmanızı sağlar.

Dayanıklılık ve Performans İçin Kullanım Şekli: 

Antrenmandan 30 dk önce 1 servis alınız.  Uzun saatler süren antrenman ve yarışmalar sırasında da Vitargotüketebilirsiniz. Yarışma veya antrenman boyunca Vitargoalmaya devam ederek antrenman bitimine kadar 1 servis Vitargo’yu tüketebilirsiniz.

Günlük Olarak Kullanımı:

Gün içerisinde enerji ihtiyacı hissettiği zamanlar çoğu çalışan insanın tercihi bir fincan kahve ve şekerli bir atıştırmalık olur. Bu tür ara öğünler kan şekeri seviyenizde ani dalgalanmalar yapacağı için odaklanma sorunu ve uyuşukluk hissi yapar. Bu öğünlerin yerine Vitargo tüketerek enerji seviyeniz düşmeden kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz ve işinize daha iyi odaklanabilirsiniz.

Mutfakta Vitargo:

 Yemek hazırlarken Vitargo yine son derece iyi bir enerji kaynağı ve sağlıklı bir alternatif olarak karşımıza çıkar. Özellikle aromasız Vitargo’yu pek çok   elit sporcu gibi kek, pancake, kahvaltılık gevrek vs. tariflerde kullanabilirsiniz.

Vitargo Çeşitleri

Vitargo Electrolyte

Limon aroması ile aromalandırılmış, karbonhidrat ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayan vitargo çeşididir. Ayrıca antrenman ve yarışma performansınızı olumlu etkileyecek elektrolitleri (magnezyum, sodyum, kalsiyum vb.) içerir.

Vitargo Carboloader

Portakal aroması ile aromalandırılmış, karbonhidrat ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayan vitargo çeşididir.

Vitargo ve Diğer ürünlerin kullanımı:

Vitargo ihtiyaca göre proteinkreatinNoxAmino asitlerle kombine edilebilir.

Vitargo içeriği:

vitargo-procarbox-m-electrolyte-citrus-179-nutrition-fact

468 ad

2 Yorum

  1. Karıştırması ölüm ama sağlam enerji veriyo koşu bandından inesim gelmiyodu

  2. Bu yaşta antrenman anca bu kadar olur diyodum senelerdir ama vitargoyu denedikten sonra baktım çok daha iyisi de oluyomuş demekki iş protein de bitmiyo karbonhidrat şart!

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin