Supplementler ile ilgili herşey burada!

Weider Maximum Krea-Genic 60-150 ₺

Weider Maximum Krea-Genic

Yazar
  • Performans
  • tat
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Bünyesinde Creatinin denilen atık madde içermeyen Weider Maximum Krea-Genic, herhangi bir dönüşüm enzimine gerek duymadan ve 30 dk. gibi kısa bir zaman içinde direk olarak süper enerjiye dönüşebilmektedir dahası ortaya çıkardığı bu süper enerji antremanlarda o kadar etkilidir ki; antreman içinde büyümeyi sağlayan çok ağırlıkla az tekrar prensibine dayanan büyüme programlarını uygulama ve çok iyi bir kas kütlesi elde etme şansı verir.
Orta ve ileri seviye sporcuların kullanımına uygundur.
Antreman günlerinde sadece 1 kullanım zamanı söz konusudur; antremandan 30 dk. önce olmak üzere,< 80 kg : ilk hafta 1,5 porsiyon sonraki 5 hafta 1 porsiyon, > 80 kg : ilk hafta 2 porsiyon sonraki 5 hafta 1,5 porsiyon, > 100 kg : lk hafta 3 porsiyon sonraki 5 hafta 2 porsiyon,

Daha sonraki 2-4 hafta ara veriniz ve tekrar baştan aynı şekilde kullanıma devam ediniz. Not:Kahve desteğini günlük 4 fincana kadar azaltınız.

Kas kütlesi kazanımı için protein tozu, amino asit, BCAA,Glutamine, kazein ve vitamin minerallerle kombine edilebilir. Hacim kazanmak için gainer, amino asit, kazein ve vitamin minerallerle kombine edilebilir.

Maksimum Güç Üreten Performans Arttırıcı

Bünyesinde Creatinin denilen atık madde içermeyen Weider Maximum Krea-Genic, herhangi bir dönüşüm enzimine gerek duymadan ve 30 dk. gibi kısa bir zaman içinde direk olarak süper enerjiye dönüşebilmektedir dahası ortaya çıkardığı bu süper enerji antremanlarda o kadar etkilidir ki; antreman içinde büyümeyi sağlayan çok ağırlıkla az tekrar prensibine dayanan büyüme programlarını uygulama ve çok iyi bir kas kütlesi elde etme şansı verir.

Aynı zamanda içeriğindeki taurine amino asiti ile vücudun her türlü antreman ve aşırı yüklenmelerde dayanıklılığını arttırır. taurine yarı esansiyel L-Methinonine ve L-Cystine’den türetilen sülfür türevi bir amino asittir ve vücutta doğal olarak bulunur. sert ve yorucu antremanlar sırasında vücut yüksek oranda taurine kaybına uğrar ve taurine seviyesini tekrar yeterli seviyeye çıkaramaz. Weider Maksimum Krea-Genic ile aşırı antreman sonrasında bile vücut dayanıklılığını kaybetmez, uzun süreli çalışma imkanı sunar. Ayrıca taurine antioksidan işlevi görür ve zararlı maddelere bağlanarak vücuttan atılmalarını hızlandırır.

tüm bu özelliklerin yanında Weider Maximum Krea-Genic formülüne eklenen ve özel bir amino asit olan L-Alanine sayesinde metabolizma içinde dokular ile karaciğer arasında, proteinin en önemli bileşimi olan nitrojeni taşır. L-Alanine vücudun özellikle ihtiyaç duyduğu proteinlerin en önemli yapı taşlarından biridir. Ayrıca L-Alanine kombinasyonlu ürünümüz, kan şekeri seviyesini yükselterek kaliteli enerji açığa çıkmasına yardımcı olur. ürünümüzün diğer bir önemli özelliği formülündeki L-Alanine ile vücudun yağ seviyesinin azalmasında etkili bir rol oynamasıdır.

Weider ürünleri içerisinde bilimsel olarak üretilen ve patenti Weider tarafından alınan bu eşsiz ürün Weider Maksimum Krea-Genic ile maksimum büyüme, maksimum enerji üretme ve maksimum yağsız kas kütlesi kazanımı kaçınılmaz olacaktır.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin