Supplementler ile ilgili herşey burada!

Weider Muscle Freak 90-180 ₺

Weider Muscle Freak

Yazar
Kullanıcılar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

Nitrik oksit sentezi ile antrenmanlarda daha yüksek performans elde edilmesine etkili olan WEIDER Mucsle Freak Professional, yapısında bulunan L-Arginine, L-Ornithine ve L-Citrulline sayesinde kan damarlarının genişlemesini sağlar. Genişleyen damarlardan geçerek kas sistemini besleyen peptitler ve mikrobesleyici maddeler (amino asit, glikoz, creatine, vitaminler, mineraller…) sayesinde kas liflerinin kalınlaşmasına yardımcı olur. Ayrıca formülüne %7,5 oranında eklenen Krea-Genic ile de kas hacmi artışını destekler
İleri seviye sporcuların kullanımına uygundur.
Antrenman günlerinde sadece 1 kullanım zamanı söz konusudur; antrenmandan 30 dk. önce olmak üzere 6 hafta boyunca – < 80 kg : 1 porsiyon / > 80 kg : 1 porsiyon / > 100 kg : 1,5 porsiyon içiniz. Daha sonraki 2-4 hafta ara veriniz ve tekrar baştan aynı şekilde devam ediniz.
Kas kütlesi kazanımı için protein tozu, amino asit, BCAA,Glutamine, kazein ve vitamin minerallerle kombine edilebilir. Hacim kazanmak için gainer, amino asit, kazein ve vitamin minerallerle kombine edilebilir.

Weider Muscle Freak

Hardcore No-Booster %100 Nitrik Oksit Sentezi ve Maksimum Büyüme

%45 Whey Protein Isolate

Krea-Genic ile süper enerji patlaması

% 0 yağ ve düşük karbonhidrat değeri

%31 çok özel Free Form Amino Asit kombinasyonu

HardCore özelliği ile maksimum büyüme ve süper Pumping etkisi

Weider Araştırma ve Geliştirme Grubu’ nun üzerinde uzun süredir çalıştığı ve sonunda inanılmaz bir formül ile geliştirmesini tamamladığı bu yeni ürün, %41,5 Whey Protein İzolesi ve %31 serbest formda çok özel amino asitler içermektedir.

Weider Muscle freak, dünya pazarında bulunan NO kombinasyonlu ürünler gibi antremanlardan önce kullanılır, ama diğerleri gibi bünyesinde isomaltulose, ileri seviye sentezlenmiş mısır nişastası veya trehalose gibi özel karbonhidrat kaynaklarından herhangi birini bileşen olarak içermez ve dolayısıyla sizlere antremanlarda karbonhidrat kaynaklarını enerjiye dönüştürme şansı vermez. Onun yerine protein ve amino asitleri enerjiye dönüştürme şansı verir ve böylece gerçek anabolik etki ile tanışmanıza imkan sağlar. Bu şu demektir; formülünde bulunan serbest formdaki 10,400 mg / 100 gr gibi gerçekten çok yüksek miktardaki L-Arginine ile Arginine oksidasyonunu tetikleyen NOs enzimine etki eder  ve Nitrik Oksit üretimini ciddi oranda artırır böylece kan damarlarının 3 aşamalı olarak genişlemesine yardımcı olur ve bu aşamada çok daha fazla yağ yakımını da mümkün kılar.

Dünya pazarında satışa sunulan NO kombinasyonlu birçok ürünün vereceği maksimum etki, kan damarlarının 2. aşamaya kadar olan genişlemesini sağlamak ve artık yetersiz kalan 2. aşamaya bağlı olarak kas hücrelerine oksijen taşıma kapasitesini artırmaktır.

3. aşamaya ulaşmayı sağlayan Weider Muscle freak ile ortaya çıkan bu ciddi ve önemli durum karşısında yapacağınız tek şey performansınızı kolayca ve akıllıca artırmanın keyfini sürmenizdir.

Çünkü fazla fazla genişleyen kan damarlarınızdan geçen ve kas sistemini besleyen besleyici peptitler ve formülünün içerdiği özellikle seçilmiş microbesleyici maddeler sayesinde kas lifleriniz kalınlaşacak ve böylece ürünümüz elde edilen kas kütlesinin çok daha kolay ve kalıcı hale gelmesini sağlayacaktır.

weider muscle freak

5000 mg taurine /100 gr bileşeni ise hem amino asitleri hem de glikozu kas hücrelerine taşır ayrıca creatine ve glutamine gibi çok önemli bileşenleri de kas hücresi içinde yüksek miktarlarda depolamaya yardımcı olur. Dolgun ve güçlü kasların elde edilmesi kaçınılmazdır.

4000 mg L-Lysine / 100 g içerenWeider Muscle freak özel formülü, çok özel bir amino asit olan L-Lysine ile antremanlardan hemen sonra başlayan ve 2 saat süren kasların yenilenme sürecini hızlandırır. L-Arginine ile aynı formül içinde kullanımı, vücudun kallogen üretimini artırmasına ve kemik hücrelerinin aktivitelerini geliştirmesine dolayısıyla kemik + kas dokuları ile deri, tendon, ve kıkırdak bağlantılarının gelişmesine ve kuvvetlenmesine ve dahası adalelerin büyümesine neden olur.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin