Supplementler ile ilgili herşey burada!

Weider Super Mega Mass 2000 80 - 250 ₺

Weider Super Mega Mass 2000

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün Notu

WEIDER Mega Mass 2000 düşük yağ oranı sayesinde yağsız kilo alımını ve kas gelişimini destekler. Formülünde bulunan yüksek kalitede karbonhidratlar sayesinde yoğun ve şiddetli antrenmanlar sırasında ihtiyaç duyulan enerjinin sağlanmasına yardımcı olur. İçerdiği 26,8 gram / porsiyon whey protein ile kas sistemini besler ve metabolizmanın karbonhidratları kullanma oranını arttırır. 1 porsiyon WEIDER Mega Mass 2000 verdiği ortalama 600 kcal enerji hem daha uzun süreli antrenmanlar yapmanızı hem de daha hacimli bir vücuda sahip olmanızı sağlar.
Kilo almak ve hacim kazanmak isteyen orta seviye sporcular için uygundur.
1 porsiyon = 90 gr ürünü (kendi kaşığı ile 1,5 ölçek) 300 ml az yağlı (%1.5) süt ile shaker yada mikser kullanarak karıştırınız. Günlük olarak 1-3 servis alınız.
Hacim kazanmak için amino asit, kreatin, kazein, vitamin ve minerallerle kombine edilebilir.

Özel Geliştirilmiş Mükemmel Kilo Aldırıcı

Antrenmanlarda harcanan enerji miktarı ile vücuda takviye edilecek kaliteli ve gerçek karbonhidrat miktarı doğru orantılı olmalıdır. Örneğin, 1 saatlik vücut geliştirme antremanı süresince yaklaşık 700 kcal’ lik enerji harcanır. Bu durumda 1 saat yada daha uzun süre antreman yapmak istiyorsak yaklaşık 800 kcal’ lik enerjiyi trehalose (trehalose, en yüksek glisemik indekse sahip süper bir karbonhidrat kaynağıdır ve anabolik insülin hormonunun üretim artışını tetikleyen en önemli maddelerden biridir), maltodekstrin ve dekstroz gibi gerçek karbonhidrat kaynaklarından almalıyız.

Geliştirilmiş yeni Weider Super Mega Mass 2000 formülü ile hazırlanan bu ürün, antreman öncesi kullanıldığında antremanlarınız süresince diğer arkadaşlarınız “pes” derken antremana maksimum performans ile devam etmenizi en yüksek glisemik indekse sahip trehalose sayesinde mümkün kılar.

Antremanlardan sonra kullanılır ise antremanda kaybedilen ve antremandan hemen sonra vücuttaki boşalan glikojen miktarını özel formülü gereği doğrudan ve fazlası ile karşılar. sıradışı + kolay bulk büyüme sağlaması ve çok iyi besleme özelliğine sahip olması için, biyolojik değerleri 100 olan peynir altı suyu proteinleri ve süt proteini olmak üzere 2 farklı üstün protein kaynağı içermektedir.

Bulk büyümenin esas alındığı antremanlarda ise metabolizmanın özellikle ihtiyaç duyduğu fazla enerjinin üretimini yapabilmesi ve kullanabilmesi için tam 17 adet seçilmiş mikrobesleyici madde formülüne ilave edilmiştir.

Sert ve şiddetli antrenmanlarda kas kasılmalarını önlemesi için içeriğine Magnezyum ilave edilen Weider Super Mega Mass 2000, karbonhidrat metabolizmasındaki madde değişimleri için de gerekli olan Vitamin B kombinasyonlarını içerir.%1 yağ oranı ike hazırlanmış Weider Super Mega Mass 2000, adelelerin mümkün olduğu kadar yağsız yapılaşmasına kolaylık sağlar ve vücudun gereksiz yağlanmasına imkan vermez.

Weider Mega Mass 2000, kısa – orta – uzun zincirli karbonhidrat kaynaklarından oluşan komple bir formül ile üst orta antreman seviyelerine kadar kullanılabilen bir üründür.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin