Supplementler ile ilgili herşey burada!

Yağsız Kas Kombinasyonu 371 ₺

Yağsız Kas Kombinasyonu

Yazar
  • Tat
  • Performans
  • Karışabilirlik
  • Fiyat
  • Editörün notu
pure whey isolate Multipower Pure Whey Isolate düşük yağ, şeker ve karbonhidrat oranı ile definisyon döneminde güvenle kullanılabilir. Düşük kalorili olduğu için yağsız kas gelişimine uygundur, hızlı emilimli olması sebebiyle antrenman öncesi ve sonrası kullanımda son derece etkilidir. 1 servisinde (3 ölçek = 30gr) 25 gr protein (%87 whey izole) içerir. 0.5 gr yağ içermesi ve düşük kalorilidir. (109 kcal)Kullanım Önerisi:

Günde 1-3 servis (30 gr=3 ölçek) Multipower Pure Whey Isolate ’ü suyla karıştırıp içebilirsiniz.

İzole protein tozlarının en önemli kullanım zamanları sırasıyla:

-Antrenmandan hemen sonra

-Antrenmandan 30-45 dk önce

-Sabah kalkar kalkmaz aç karnına

amino-2700-350-tab-113 Amino 2700 Kas dokusunun ve yağsız kas kütlesinin gelişmesine yardımcı olur. Universal Amino 2700 tablet formda olan bir kompleks amino asit ürünüdür. Amino 2700’ün her 1 tabletinde, emilim hızını arttırmak için üretilmiş olan, Konsantre ve Hidrolize Whey Proteinden elde edilmiş 2000mg değerinde kompleks amino asit bulundurmaktadır. Her tabletinde 2,000 mg’ın üzerinde kompleks amino asit içeren Universal Amino 2700 kas gelişimi, antrenman sonrası kasların yenilenmesi, onarılması üzerinde etkilidir.Kullanım Önerisi: 

•Antrenman öncesi 3 tablet, antrenman sonrası 3 tablet alınız.

•Dilerseniz ayrıca sabah kalkar kalkmaz 3 tablet alabilirsiniz.

 

universal-animal-pak-203 Animal Pak‘i supplement programınızın omurgası ve bağışıklık sisteminizin en büyük destekçisi olarak değerlendirin. Eğer ağırlık antrenmanı yapıyorsanız Animal Pak kesinlikle ihtiyacınız olan supplementtir. Unutmayın, piyasadan bir çok supplement gelip geçmiştir, sadece güvenilirliği ve etkisi kanıtlanmış olanları geriye kalmıştır. Tıpkı 1983‘ten beri IFBB pro’ların ve Mr. Olympia yarışmacılarının tercihi Animal Pak gibi! Sporcu ve vücut geliştiriciler için gerekli özel beslenme ve takviye diyetinin temelini oluşturur.Animal Pak,vitamin,mineral,antioksidan,aminoasit,temel yağ asitleri,elektrolitler ve performans besinlerinden oluşmuş çok kapsamlı besin desteği sağlar.Animal Pak tüm olimpik sporcularının ve vücut gelistiriclerinin %90′ının tercih ettiği bir ürün ve bugüne kadar ABD’de en çok satan Training Pak’tır.Kullanım Önerisi.Universal nutrition’ın en önemli ürünlerinden biri olan Animal Pak’i sabah kahvaltısından veya herhangi bir diğer öğünden sonra tok karnına 1 pak kadar alabilirsiniz.

468 ad

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyunuzu belirleyin